Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht voegt wederom snelle Franse aanvaller toe aan selectie

Boubakar Camara (21) heeft een contract voor twee seizoenen getekend met een optie voor nog een seizoen bij FC Dordrecht. De linksbenige buitenspeler uit Frankrijk is opgeleid bij Lens en werd vorig jaar verhuurd aan Le Mans waar hij 25 wedstrijden speelde en 4x scoorde.
Marjolein Vos | 13 juli 2022 09:41 | Aangepast op 13 juli 2022 09:41
Nu gaat Camara dus aan de slag voor de Schapenkoppen. Innovatiemanager Leon Vlemmings is blij met de aanwinst. “Met Boubakar halen we wederom een aanvaller die snelheid heeft, diepte zonder bal en met zijn dribbels een man kan passeren. Een speler die uitstekend past in de manier waarop wij willen spelen.”

Boubakar Camara voegt zich per direct bij de selectie. Daarnaast zullen ook Malhory Noc, Benjamin Reemst, Levi de Wilde en Elso Brito gaan meetrainen aan de Krommedijk.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Lees ook

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Bekijk hier een samenvatting van ASWH - FC Dordrecht (1-1)

FC Dordrecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen derdediv...

Jeugdig FC Dordrecht start oefencampagne met remise bij ASWH

FC Dordrecht en ASWH hebben zaterdagmiddag de oefencampagne afgetrapt met een 1-1 gelijkspel. De Amb...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....