Dordrecht, Netherlands

Hier zijn in 2023 de meeste automobilisten geflitst

Het afgelopen jaar zijn weer duizenden snelheidsovertreders op de bon geslingerd in Dordrecht. Van alle flitspalen in onze gemeente springen er zes uit, die in 2023 samen goed waren voor meer dan 39-duizend boetes.
Redactie RTV Dordrecht | 8 maart 2024 15:00 | Aangepast op 8 maart 2024 14:15
De absolute koploper als het gaat om waar de meeste snelheidsovertredingen zijn geregistreerd, is de flitspaal bij de brug over het Wantij. Wie daar via de N3 richting Papendrecht rijdt, komt de groene camerakast tegen net na de brug. In totaal zijn vorig jaar daar 18.919 automobilisten geflitst die harder reden dan de toegestane 80 kilometer per uur.

Zes veel-flitsers
Naast de snelheidscamera bij de Wantijbrug, vallen nog vijf andere flitspalen op in Dordrecht. Op onderstaand kaartje kun je zien welke dat zijn en hoeveel keer daar een bestuurder op de bon is geslingerd.

Meest gelezen

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

Pascalle van Werkhoven | 27 apr 2025 09:21

Dordrecht geniet van Koningsdagoptreden van Nielson en Douwe Bob

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 26 apr 2025 16:51

Motorrijder knalt achterop auto en raakt zwaargewond

Corrado Francke | 1 mei 2025 10:17

Lees ook

Geen terrasje in de zon, maar zweven over de ijsbaan: 'Het is heel sierlijk'

In de Dordtse Sportboulevard verkiezen enthousiaste kunstschaatsers deze week de ijshal boven een ij...

Donderdag op TV Dordrecht: Via Cultura over vrijheid en verzet

In de nieuwste aflevering van Via Cultura staat donderdag oorlog, herinnering en veerkracht centraal...

Petitie voor veiligere rotonde: 'Hoeveel ongelukken of doden moeten er nog komen?'

Inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht maken zich grote zorgen over de veiligheid bij de rotonde bij de La...

Enthousiaste zwemmers wagen zich dag te vroeg aan water de Merwelanden

Vanaf 1 mei is recreatieplas de Merwelanden weer toegankelijk voor zwemmers. Dit heuglijke nieuws zo...

Het is de zonnigste lente ooit, geniet van de zon (want nu kan het nog)

Het is genieten deze week, nu de zon zoveel schijnt. Deze donderdag wordt het meer dan 25 graden, en...

Studio de Witt voortaan een uur later

Het bekende radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM zal vanaf deze zaterdag een uur later beg...