Dordrecht, Netherlands

Luidkeels meezingen: All I want for Christmas is yoouuuuuuuu!

De Sing-a-long was een vast onderdeel van de Dordtse kerstmarkt. Na drie jaar afwezigheid door de coronamaatregelen keerde de kerstmarkt niet terug, maar het meezingfestijn wel. En daar waren veel Dordtenaren maar wat blij mee.
Marjolein Vos | 19 december 2022 19:00 | Aangepast op 19 december 2022 17:41
Vrijdag- en zaterdagavond konden liefhebbers een uur lang meezingen bij alle kersthits op het Stadhuisplein. Artiesten Simone Roerarde en Joris Lutz, begeleid door een band, namen het voortouw om er voor te zorgen dat er nog een beetje toon werd gehouden. Maar niet vals zingen was eindelijk niet het belangrijkste; het ging om de gezelligheid. En daar zat het wel goed mee.

Onder het genot van een warm drankje en hapje kwamen alle klassiekers voorbij. Voor wie de teksten van Mariah Carrey , Bing Crosby en John Lennon niet uit z'n hoofd kende, werden er boekjes uitgedeeld.
Ook deelnemers van de Santarun, gekleed in kerstmannenpakken, sloten aan na hun hardloopprestatie. Ze haalden met de sponsorloop geld op voor de Voedselbank.


Kun je geen genoeg krijgen van alle kerstnummers? Kijk dan aanstaande donderdag naar ons programma Eilandleven. Daarin zit een uitgebreide impressie van de Sing-a-long.

Lees meer over:

Sing-a-long|Kerst|

Lees ook

Partij voor de Dieren wil dat gemeente kerstbomen gaat huren en niet gaat kappen

In december worden op verschillende plekken in de stad kerstbomen neergezet en voorzien van lichtjes...

Ook Kerst voor minima en patiënten in het ziekenhuis

Even geen boeven vangen, maar iets (anders) goeds doen voor de medemens. Ook de wijkagenten van Kris...

Bijzondere kerstprogrammering op TV Dordrecht

Wie na een stevig kerstdiner even lekker op de bank wil hangen, kan het hele weekend terecht bij TV ...

Kinderkerstvoorstelling Peter vs. Wolf in Kunstmin wordt klassiek sprookje met moderne twist

Dordtse kinderen die in de kerstvakantie nog iets te doen zoeken, kunnen op 29 december naar het muz...

Vier kerst zoals in de 19de eeuw in Huis Van Gijn

Na twee winters met de musea in lockdown zijn dit jaar de linten en groentakken weer uit de kast geh...

Wie gun jij een kerstboom?

Radio Rijnmond geeft van maandag 12 tot en met vrijdag 16 december 2022 de hele week kerstbomen weg....