Dordrecht, Netherlands

Naast Guus treedt ook deze grote act op tijdens Wantijlive

Guus Meeuwis en KANE zijn de hoofdacts op 13 juni tijdens Wantijlive in het Wantijpark in Dordrecht. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt.
Redactie Streek 56 | 24 januari 2025 07:00 | Aangepast op 23 januari 2025 14:08
Na een pauze van bijna 10 jaar is rockband KANE terug van weggeweest. De band maakt een kleine tour langs een paar festivals, waaronder Wantijlive. De organisatie verwacht ook veel van de komst van Guus naar Dordt. Volgens Dirk Malschaert is aan zijn komst veel tijd vooraf gegaan.

"We hebben er jaren naar toegewerkt om Guus Meeuwis naar Dordrecht te halen", aldus Malschaert "Nu is het eindelijk gelukt! Deze line-up met Guus én KANE is extra bijzonder." Naast deze headliners zijn ook rapper en zanger Snelle en de opkomende ster Hannah Mae te zien in het Wantijpark.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

LIVE: zonnige zaterdag op Big Rivers, mis hier niets van het festival

Big Rivers, het grootste festival van onze streek, viert dit weekend het 25-jarig jubileum. RTV Dord...

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...