gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Santoni niet blij met instelling FC Dordrecht in Den Bosch: 'Sommige spelers te veel gepamperd'

391671617a22af02a7ed23757c0c350a

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van FC Den Bosch en dat zorgde voor sombere gezichten bij de Dordtenaren. Trainer Michele Santoni wijt de nederlaag aan de instelling van zijn elftal. "Ik heb het gevoel dat sommige spelers te veel gepamperd zijn door de goede fase waar we doorheen komen", wijst hij op de uitstekende reeks die zijn ploeg in 2022 heeft neergezet.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Brabant werd echter ook een mindere reeks voortgezet, want de club leed de derde uitnederlaag op rij. Wonderbaarlijk genoeg werd de rust met 0-0 bereikt, maar in de tweede helft ging het fout en moest doelman Liam Bossin drie keer de bal uit het net vissen.


"Het begint al dat we het team anders moeten neerzetten", wijst Santoni op de vroege blessures van Ruggero Mannes en captain Toine van Huizen. "We hadden het heel zwaar, met name op de flanken waren zij constant gevaarlijk."

In de tweede helft probeerde hij het anders met drie centrale verdedigers en de aanvallender ingestelde Jari Schuurman en Jacky Donkor die de flank bestreken. "Zij waren niet meer gevaarlijk, zeker tot aan de 2-0 niet", zag Santoni. "De eerste goal was ongelukkig, toen was er een fase waarin we wel kansen creëren. Die gingen er niet in en dan word je gestraft door dom balverlies."

Te weinig
Goede fase of niet, uiteindelijk was het te weinig wat de Schapekoppen afleverden. "Ik vond dat een aantal spelers niet volledig in de wedstrijd zaten. Wij hebben een bepaalde flow gecreëerd door honderd procent te geven in veel wedstrijden dit jaar, maar daar waren we vandaag niet allemaal mee bezig."

Komende vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen FC Emmen. Als de bezoekers winnen, promoveren zij naar de Eredivisie. "Zij zullen heel gemotiveerd zijn, maar wij moeten naar onszelf kijken en punten pakken na twee nederlagen", benadrukt Santoni.

Lees meer over:

Lees ook

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.