gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sportboulevard krijgt uitstel van huurbetaling

a91d60adc499d47b07b4f534d592a979

De helft van de huur van de Sportboulevard van de maanden oktober tot en met december hoeft pas volgend jaar betaald te worden. Het college van B&W komt hiermee de exploitant van de Sportboulevard, Optisport, tegemoet. Zij kampen met problemen door de hogere energieprijzen. "Zo kan het sporten doorgaan."

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
Al eerder liet wethouder Tanja de Jonge weten dat alle scenario's, waaronder een (gedeeltelijke) sluiting, mogelijk waren. Dat lijkt nu vooralsnog niet te gebeuren: "Het college hecht groot belang aan het openhouden van de Sportboulevard. Wekelijks maken heel veel mensen gebruik van de mogelijkheden om te sporten in het zwembad, de sporthal, de turnhal of op de ijsbaan. Veel kinderen volgen er zwemles. Er zijn veel verenigingen, scholen en andere instellingen die gebruik maken van de Sportboulevard. Ook zijn er veel grote evenementen, waaronder diverse Nederlandse Kampioenschappen en World Cup Shorttrack."


Al eerder sprak RTV Dordrecht met Dennis van Rijswijk van Optisport. Hij vertelde dat de energierekening uiteindelijk zal oplopen naar 2,5 miljoen euro. Een sluiting had hij 'bizar' gevonden: "Dan ben je alles kwijt: dan ben je deze topsport-faciliteit die voor de stad Dordrecht heel veel betekent, maar ook regionaal, landelijk en zelfs met de Worldcup-evenementen mondiaal indruk heeft gemaakt, die ben je kwijt na twaalf jaar. En dan vernietig je 54 miljoen euro kapitaal.''

Lees ook

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.