Dordrecht, Netherlands

Noels (D66):"Dit is een ondermijning van onze interne democratie"

D66 Dordrecht heeft onderlinge problemen nadat uit onafhankelijk onderzoek bleek dat de verkiezing van het afdelingsbestuur een jaar geleden niet helemaal eerlijk is verlopen. Fractievoorzitter Kevin Noels ligt nu in conflict met partijvoorzitter Maaike Haasnoot.
Jerom Huijskens | 26 april 2019 10:28 | Aangepast op 26 april 2019 10:28
Het bestuur werd gekozen in juni 2018 tijdens de algemene ledenvergadering. Toen doken plotseling 25 leden op die hun lidmaatschap nog maar kort van tevoren cadeau habben gekregen. Zij hebben toen gestemd, ondanks protesten van andere leden. Door deze stemmen kon het nieuwe bestuur aantreden. De onderzoekscommissie zegt dat het niet is toegestaan dat lidmaatschappen zomaar worden uitgedeeld. Het is niet bekend tot op heden wie deze lidmaatschappen cadeau gaf.

Kevin Noels wil hierover in gesprek met zijn partijgenoten, hij was het er in elk geval niet mee eens. "Dit is een ondermijning van onze interne democratie.” Andere leden van de partij, ook de tegenstanders, wilden niet reageren.

Lees ook

Motorrijder gereanimeerd na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend ernstig gewond geraakt in Zwijndrecht na een botsing met een auto....

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...