gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog een keer te zien: de terugblik van de Ouwe Jonges op 2022

c6f23640af1818292cb0e0a6ee77cc22.jpg

De mannen van Ouwe Jonges Krentebrood waren door de nasleep van corona een tijdje niet te zien op de beeldbuis, maar de kans om terug te blikken op het afgelopen jaar lieten ze niet aan zich voorbijgaan.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het even vaak geroemde als verguisde trio Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom neemt ruim de tijd voor alles wat ze opviel in 2022 en daar zitten zoals gebruikelijk zowel belangrijke als onbenullige zaken bij. Serieuze onderwerpen die de revue passeren zijn de energiecrisis, de oorlog in Oekraïne en de kwestie van 2022: ongewenst gedrag. Daarnaast geven de Ouwe Jonges hun ongezouten mening over typisch Dordtse zaken als het ontbreken van de Kerstmarkt, Circus Royal, de platanen bij het ziekenhuis en natuurlijk de rioolkast.

De 'grootmeesters van het mopperen' maken hun reputatie niets en niemand te sparen helemaal waar als het uiteenvallen van de gemeenteraadsfractie van Beter voor Dordt ter sprake komt. Twee raadsleden, twee commissieleden en het voltallige bestuur stapten onlangs op. Een van de redenen daarvoor was een onveilige situatie binnen de fractie die vooral veroorzaakt zou worden door het Beter voor Dordt-raadslid Jacques Katif. Ouwe Jonge Thijs Blom kan daar uit persoonlijke ervaring over meepraten...

De eindejaarsuitzending van Ouwe Jonges Krentebrood is deze woensdag nog een keer te zien op TV Dordrecht, vanaf 18.00 uur direct na het Nieuws.

Lees ook

rowwenhezerusso.png

Rowwen Hèze, Russo en Douwe Bob komen naar Wantijpop

Russo, Jett Rebel, Douwe Bob en Rowwen Hèze komen naar Dordrecht. Zij treden op zaterdag 6 juni op tijdens Wantijpop, het gratis Dordtse festival in het Wantijpark.

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.

VKSportphoto

FC Dordrecht en Feyenoord verlengen samenwerking

De samenwerking tussen FC Dordrecht en Feyenoord is met drie jaar verlengd. Dit houdt in dat onder meer spelers en stafleden ook de komende jaren kunnen worden uitgewisseld, en dat de Rotterdammers de Dordtse club blijven helpen op het gebied van talentontwikkeling, scouting en innovatie.