gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen alternatief voor camperplaats Stadswerven

De tijdelijke camperplaats op de Stadswerven trekt steeds meer campers. Maar nu het eindelijk bekend begint te worden, moet ‘ie verdwijnen. En dat per 1 juni. Een alternatief is er nog niet.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De camperplaats kwam er toen na het vertrek van de Ark van Noach het speciaal aangelegde parkeerterrein leeg kwam te staan. Inmiddels weten steeds meer mensen de plek te vinden. Afgelopen week stonden er zelfs zo’n 30 campers.

Op de speciale app van campercontact.nl krijgt de plaats ook steeds meer positieve recensies. Je zit met de waterbushalte voor de deur snel in de Biesbosch, Kinderdijk of zelfs Rotterdam. De meeste camperbezitters gebruiken deze app.

“Begin april kreeg ik van de gemeente dat de camperplaats zal worden opgeheven en er een grondopslag voor in de plaats komt,” vertelt VVV-directeur Erik Zindel. De grondopslag is voor de demping van een nabijgelegen haventje.

Volgens Zindel wordt er nog wel gezocht naar een oplossing. “Dat is een beetje mijn teleurstelling. Je besluit deze camperplaats op te heffen, maar je hebt nog geen alternatief aangewezen. Nu ga je hier mensen verliezen die al enthousiast zijn gemaakt voor deze locatie.”

Wethouder Piet Sleeking laat via Twitter weten op zoek te zijn naar een nieuwe lokatie.

Lees ook

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.