gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen alternatief voor camperplaats Stadswerven

De tijdelijke camperplaats op de Stadswerven trekt steeds meer campers. Maar nu het eindelijk bekend begint te worden, moet ‘ie verdwijnen. En dat per 1 juni. Een alternatief is er nog niet.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De camperplaats kwam er toen na het vertrek van de Ark van Noach het speciaal aangelegde parkeerterrein leeg kwam te staan. Inmiddels weten steeds meer mensen de plek te vinden. Afgelopen week stonden er zelfs zo’n 30 campers.

Op de speciale app van campercontact.nl krijgt de plaats ook steeds meer positieve recensies. Je zit met de waterbushalte voor de deur snel in de Biesbosch, Kinderdijk of zelfs Rotterdam. De meeste camperbezitters gebruiken deze app.

“Begin april kreeg ik van de gemeente dat de camperplaats zal worden opgeheven en er een grondopslag voor in de plaats komt,” vertelt VVV-directeur Erik Zindel. De grondopslag is voor de demping van een nabijgelegen haventje.

Volgens Zindel wordt er nog wel gezocht naar een oplossing. “Dat is een beetje mijn teleurstelling. Je besluit deze camperplaats op te heffen, maar je hebt nog geen alternatief aangewezen. Nu ga je hier mensen verliezen die al enthousiast zijn gemaakt voor deze locatie.”

Wethouder Piet Sleeking laat via Twitter weten op zoek te zijn naar een nieuwe lokatie.

Lees ook

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

kat dierenarts Pexels

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

FOTO WEBSITE

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.