gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen alternatief voor camperplaats Stadswerven

De tijdelijke camperplaats op de Stadswerven trekt steeds meer campers. Maar nu het eindelijk bekend begint te worden, moet ‘ie verdwijnen. En dat per 1 juni. Een alternatief is er nog niet.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De camperplaats kwam er toen na het vertrek van de Ark van Noach het speciaal aangelegde parkeerterrein leeg kwam te staan. Inmiddels weten steeds meer mensen de plek te vinden. Afgelopen week stonden er zelfs zo’n 30 campers.

Op de speciale app van campercontact.nl krijgt de plaats ook steeds meer positieve recensies. Je zit met de waterbushalte voor de deur snel in de Biesbosch, Kinderdijk of zelfs Rotterdam. De meeste camperbezitters gebruiken deze app.

“Begin april kreeg ik van de gemeente dat de camperplaats zal worden opgeheven en er een grondopslag voor in de plaats komt,” vertelt VVV-directeur Erik Zindel. De grondopslag is voor de demping van een nabijgelegen haventje.

Volgens Zindel wordt er nog wel gezocht naar een oplossing. “Dat is een beetje mijn teleurstelling. Je besluit deze camperplaats op te heffen, maar je hebt nog geen alternatief aangewezen. Nu ga je hier mensen verliezen die al enthousiast zijn gemaakt voor deze locatie.”

Wethouder Piet Sleeking laat via Twitter weten op zoek te zijn naar een nieuwe lokatie.

Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam.png

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

kat vermist.png

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

luchtalarm 02.png

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576.jpeg

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

kat dierenarts Pexels.jpg

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008.jpg

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.