gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen alternatief voor camperplaats Stadswerven

De tijdelijke camperplaats op de Stadswerven trekt steeds meer campers. Maar nu het eindelijk bekend begint te worden, moet ‘ie verdwijnen. En dat per 1 juni. Een alternatief is er nog niet.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De camperplaats kwam er toen na het vertrek van de Ark van Noach het speciaal aangelegde parkeerterrein leeg kwam te staan. Inmiddels weten steeds meer mensen de plek te vinden. Afgelopen week stonden er zelfs zo’n 30 campers.

Op de speciale app van campercontact.nl krijgt de plaats ook steeds meer positieve recensies. Je zit met de waterbushalte voor de deur snel in de Biesbosch, Kinderdijk of zelfs Rotterdam. De meeste camperbezitters gebruiken deze app.

“Begin april kreeg ik van de gemeente dat de camperplaats zal worden opgeheven en er een grondopslag voor in de plaats komt,” vertelt VVV-directeur Erik Zindel. De grondopslag is voor de demping van een nabijgelegen haventje.

Volgens Zindel wordt er nog wel gezocht naar een oplossing. “Dat is een beetje mijn teleurstelling. Je besluit deze camperplaats op te heffen, maar je hebt nog geen alternatief aangewezen. Nu ga je hier mensen verliezen die al enthousiast zijn gemaakt voor deze locatie.”

Wethouder Piet Sleeking laat via Twitter weten op zoek te zijn naar een nieuwe lokatie.

Lees ook

geentreinen

De hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Treinreizigers tussen Dordrecht en Rotterdam moeten maandag op zoek naar alternatief vervoer. Vanwege een stroomstoring rijden er de hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

thumb website Ed Nijmeegse Vierdaagse

Ed (64) heeft een hekel aan wandelen, maar loopt toch voor 42e keer de vierdaagse

De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle

Hennepkwekerij ontmanteld na anonieme melding

Een anonieme melding heeft begin deze maand geleid tot het oprollen van een hennepkwekerij in Hendrik-Ido-Ambacht. De kwekerij werd ontdekt in een woning in de wijk Kruiswiel.