gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen alternatief voor camperplaats Stadswerven

De tijdelijke camperplaats op de Stadswerven trekt steeds meer campers. Maar nu het eindelijk bekend begint te worden, moet ‘ie verdwijnen. En dat per 1 juni. Een alternatief is er nog niet.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De camperplaats kwam er toen na het vertrek van de Ark van Noach het speciaal aangelegde parkeerterrein leeg kwam te staan. Inmiddels weten steeds meer mensen de plek te vinden. Afgelopen week stonden er zelfs zo’n 30 campers.

Op de speciale app van campercontact.nl krijgt de plaats ook steeds meer positieve recensies. Je zit met de waterbushalte voor de deur snel in de Biesbosch, Kinderdijk of zelfs Rotterdam. De meeste camperbezitters gebruiken deze app.

“Begin april kreeg ik van de gemeente dat de camperplaats zal worden opgeheven en er een grondopslag voor in de plaats komt,” vertelt VVV-directeur Erik Zindel. De grondopslag is voor de demping van een nabijgelegen haventje.

Volgens Zindel wordt er nog wel gezocht naar een oplossing. “Dat is een beetje mijn teleurstelling. Je besluit deze camperplaats op te heffen, maar je hebt nog geen alternatief aangewezen. Nu ga je hier mensen verliezen die al enthousiast zijn gemaakt voor deze locatie.”

Wethouder Piet Sleeking laat via Twitter weten op zoek te zijn naar een nieuwe lokatie.

Lees ook

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

Schip still website

Dit historische schip meert aan in Dordrecht: ‘Stukje Europese geschiedenis’

Het historische schip de Baquet Dumas ligt in Dordrecht. Het schip is slechts één van de drie in zijn soort die nog in het water ligt en kan varen. In de Dordtse Leefwerf moet het schip worden behouden voor de toekomst en daarvoor worden leerlingen van verschillende scholen uit Dordrecht ingezet.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”