Dordrecht, Netherlands

Noodlijdend Miss Etam verder in de problemen; winkels blijven nog open

Het moederbedrijf van de modeketens Miss Etam en Steps heeft in België faillissement aangevraagd. Het gaat om het Vlaamse modebedrijf FNG. In Nederland is uitstel van betaling aangevraagd. De winkels blijven voorlopig wel open. Dordrecht heeft een Miss Etam-filiaal aan de Sarisgang 43.
Vivian Rutte | 30 juli 2020 13:25 | Aangepast op 30 juli 2020 13:25
Het bedrijf probeerde nog extra geld te krijgen van banken, maar dat is mislukt. Banken hebben daarna kredieten opgeëist en bankrekeningen geblokkeerd, meldt het bedrijf. Daardoor is er nu niet meer genoeg geld om rekeningen te betalen.

Ook Promiss valt onder FNG. De problemen bij het modebedrijf waren er al voor de coronacrisis. In januari werd bekend dat de veertien Promiss-winkels en 38 van de 48 van de Steps-vestigingen zouden sluiten. Het moederbedrijf wilde inzetten op de onlineverkoop. De Dordtse vestigingen van Promiss (Johan de Wittstraat 1) en Steps (Drievriendenhof) zijn inmiddels gesloten. Hoe het nu verder moet met het Miss Etam-filiaal is nog niet bekend.

Foto: Google/Bart van der Sluijs

Lees ook

Ronald verloor zijn benen door een bermbom, toch viert hij vandaag zijn vrijheid

Militair Ronald van Dort rijdt in 2008 door de woestijn in de Afghaanse provincie Uruzgan. Een bermb...

Deze week in Rijnmond Lokaal: vernielde Stolpersteine, wegpiraten en oorlogsverhalen

Het tv-programma Rijnmond Lokaal is normaal gesproken vaste prik op maandag op TV Dordrecht. Door de...

Kranslegger vliegt in vanuit Engeland voor Dodenherdenking: ‘trots om hier deel van uit te maken’

Andrew Sebes legde dit jaar de derde krans tijdens de dodenherdenking in Dordrecht. De Engelsman leg...

Unieke docu-serie '75 jaar Vrijheid' nog een keer te zien op TV Dordrecht

In het kader van 80 jaar vrijheid zenden wij dit jaar nog een keer onze documentaire-serie '75 jaar ...

Kijk terug: Dodenherdenking in Dordrecht

Honderden mensen hebben zondagavond de Dodenherdenking in Dordrecht bijgewoond. Om 19:45 uur begon e...

80 jaar vrijheid betekent ook extra aandacht voor de dodenherdenking

In onze streek wordt dit jaar naast de jaarlijkse dodenherdenking op veel nieuwe manieren teruggekek...