De tunnelbuis in oostelijke richting was tijdelijk dicht
RijkswaterstaatDe Noordtunnel is woensdagmiddag tijdelijk dicht geweest in de richting van Gorinchem. Dit na een ongeluk tussen drie voertuigen. Wel leverde de botsing een lange file op: volgens Rijkswaterstaat was de vertraging op de A15 meer dan een uur.
Rond 16.25 uur gebeurde het ongeluk in de tunnel. Volgens een politiewoordvoerder zijn alle inzittenden, onder wie kinderen, gecontroleerd door ambulancepersoneel. Uiteindelijk hoefde niemand mee naar het ziekenhuis.
Drie kwartier na de botsing konden alle betrokkenen hun weg vervolgen, even later kon de tunnel weer open voor al het verkeer. Tijdens de afhandeling van het ongeluk werd het verkeer omgeleid over de Brug over de Noord, waardoor het ook op de N915 erg druk was.
? | Zoals op de beelden te zien is, is de situatie in de Noordtunnel (#A15) nu al veranderd. De afhandeling van het ongeval ging razendsnel dus is de tunnel richting Gorinchem weer open. https://t.co/WtAZbGneRH pic.twitter.com/Na2F6b0zVL
— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) May 13, 2026