Dordrecht, Netherlands

Noordtunnel komend weekend afgesloten

Opgelet als u in de nacht van 29 september tot en met 2 oktober de weg op moet. Dan is de Noordtunnel namelijk in beide richtingen afgesloten wegens onderhoud.
Vera Willers | 29 september 2017 11:28 | Aangepast op 29 september 2017 11:28
Niet alleen de tunnel, ook de opritten S21 Hendrik Ido Ambacht en S22 Alblasserdam zijn afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid via de N915 (Brug over de Noord). U moet rekening houden met 15 minuten extra reistijd.

De tunnel is vanaf 21.00 uur afgesloten tot 's ochtends 9.00 uur. Kijk voor exacte tijden op de website van Rijkswaterstaat.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...