Dordrecht, Netherlands

Oever Nieuwe Merwede wordt schoongemaakt

De beide oevers van de Nieuwe Merwede worden zaterdag schoongemaakt. Er wordt nog gezocht naar mensen die mee willen helpen.
Peter Tromp | 6 maart 2018 14:35 | Aangepast op 6 maart 2018 14:35
Wind en hoogwater hebben ervoor gezorgd dat er afgelopen winter veel vuil op de oevers is aangespoeld. Het moet nu worden schoongemaakt. Over een tijdje kan je er niet meer bij, omdat de planten gaan groeien en vogels gaan broeden.

Kanovereniging Dajaks en scoutinggroep Willem de Zwijger organiseren de schoonmaakactie. Het afval en de opruimers worden met kano's en vletten van de waterscouts vervoerd.

Het streven is om beide oevers tussen Kop van 't Land en de Boven-Merwede schoon te maken. Of dat lukt, hangt af van het aantal deelnemers.

Wie me wil helpen, moet zelf warme kleding, stevige schoenen en een lunchpakket meenemen. De actie start 10 maart om 9.00 uur bij Dajaks aan Zeedijk 17. dat is 100 meter links voorbij de pont, richting Ottersluis. Om 16.00 uur wordt gestopt.

Aanmelden voor de actie doe je door een e-mail te sturen naar voorzitter@dajaks.nl

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...