Dordrecht, Netherlands

OM beslist over broers

Het openbaar ministerie beslist woensdag of de twee broers vast blijven zitten die betrokken waren bij het dodelijke ongeval van een leerkracht van Kindcentrum De Wereldwijzer en zijn vrouw. Het ongeval vond donderdagavond plaats in Tilburg.
Peter Tromp | 1 november 2016 14:53 | Aangepast op 1 november 2016 14:53
Het onderzoek naar de toedracht van de aanrijding waarbij Bert (62) en Henriëtte (59) van der Veeken om het leven kwamen is nog altijd in volle gang. Onduidelijk lijkt nog welke broer de auto bestuurde die het echtpaar aanreed. De oudste heeft zich gemeld als bestuurder, maar de auto staat op naam van de jongste.

De bestuurder ging er na het ongeval met de auto vandoor. Het voertuig werd enige uren later zwaar beschadigd teruggevonden. Op basis van het kenteken werd de jongste broer (20) opgepakt. De andere broer (23) meldde zich later zelf bij de politie.

Het ongeval gebeurde op de Bredaseweg in Tilburg. Een weg die bekend staat als racebaan. Omwonenden vragen nu wederom om maatregelen.


Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...