gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

OM beslist over broers

Het openbaar ministerie beslist woensdag of de twee broers vast blijven zitten die betrokken waren bij het dodelijke ongeval van een leerkracht van Kindcentrum De Wereldwijzer en zijn vrouw. Het ongeval vond donderdagavond plaats in Tilburg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het onderzoek naar de toedracht van de aanrijding waarbij Bert (62) en Henriëtte (59) van der Veeken om het leven kwamen is nog altijd in volle gang. Onduidelijk lijkt nog welke broer de auto bestuurde die het echtpaar aanreed. De oudste heeft zich gemeld als bestuurder, maar de auto staat op naam van de jongste.

De bestuurder ging er na het ongeval met de auto vandoor. Het voertuig werd enige uren later zwaar beschadigd teruggevonden. Op basis van het kenteken werd de jongste broer (20) opgepakt. De andere broer (23) meldde zich later zelf bij de politie.

Het ongeval gebeurde op de Bredaseweg in Tilburg. Een weg die bekend staat als racebaan. Omwonenden vragen nu wederom om maatregelen.


Lees ook

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”