gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

OM: twee jaar langer tbs voor moordenaar Rowena Rikkers'

c01790b5820c3ec173abebba76c766f8

De man die het ‘meisje van Nulde’ heeft gedood, moet nog twee jaar langer in tbs-behandeling blijven. Dat heeft de officier van justitie maandag geëist.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de zomer van 2001 spoelde op Strand Nulde het rompje aan van een toen onbekend meisje. Pas maanden later werd bekend dat het ging om de vierjarige Rowena Rikkers uit Dordrecht. Dader Mike J. (50) was haar stiefvader. Hij werd in 2003 veroordeeld tot twaalf jaar cel en tbs met dwangverpleging.

De kliniek waar Mike J. zit stelde eerder verlenging van de tbs-maatregel met één jaar voor. Dat werd bijgesteld naar twee jaar omdat J. de laatste tijd niet meer meewerkt aan zijn behandeling.

Zijn advocaat vroeg om verlenging van de maatregel met één jaar. Dat is ook wat een psycholoog en psychiater eerder voorstelden in een ander advies.

De uitspraak is op 15 juli.

Lees ook

pont rosmolenweg

Pont regelmatig te laat in de spits, slecht nieuws voor reizigers

De pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht gaat vanaf volgende week maandag minder varen. In de spits wordt de dienstregeling van drie naar twee keer per uur teruggeschroefd. "De ponten kunnen in de spits niet volgens de dienstregeling varen en zijn regelmatig te laat", verklaart Rijkswaterstaat.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”