gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

OMC naar Krommedijk

Sportclub OMC verhuist naar Sportpark Krommedijk. Daarvoor wordt vervroegd een nieuw kunstgrasveld aangelegd naast het stadion van FC Dordrecht. OMC kan daar dan al gaan trainen. Ook op Sportpark Schenkeldijk gaan verenigingen samenwerken. De plannen zijn vandaag bekendgemaakt.

Peter Tromp |  | Aangepast op
OMC wil weg van Sportpark Corridor bij Stadspolders. De club ligt al jaren overhoop met buurtbewoners die zeggen geluidsoverlast te ervaren. De club mag daarom de velden niet optimaal gebruiken. 

Op Sportpark Krommedijk vestigt OMC zich langs de lange zijde van het stadion van FC Dordrecht. Die club liet eerder al weten het stadion voor meer dan 6 miljoen te gaan moderniseren. Op het beoogde stuk grond voor OMC worden nog meer maatschappelijke functies ondergebracht. Het kunstgrasveld voor OMC wordt zo aangelegd dat ook RCD en DFC het kunnen gebruiken.

Op Sportpark Schenkeldijk gaan voetbalvereniging Dubbeldam, korfbalclub Movado en tafeltennisclub TTVD samen een nieuwe accommodatie bouwen. Dubbeldam verhuist daarvoor naar een centrale plek op het sportpark. De drie verenigingen hebben het financieel nog niet rond. Wel is afgesproken geen nieuwe sporthal te gaan bouwen.

De gemeente trekt 5,5 miljoen euro uit voor de verhuizingen van de amateurclubs. FC Dordrecht moet haar verbouwplannen zelf financieren. De oude kunstgrasmat van OMC is nog niet afgeschreven, maar er is geld over omdat er door de verhuizing geen geluidswal meer gebouwd hoeft te worden en de kosten voor onderhoud wegvallen.



Lees ook

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”