gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondanks Corona gaan zomerkampen toch door

10f433b51a220e64861b380a17f97819

Vanwege de coronacrisis zou je denken dat er voor kinderen niet veel te doen zal zijn in de zomervakantie. Maar bij Board Camp laten ze zich niet tegenhouden door het coronavirus. Afgelopen maandag is daar één van hun jaarlijkse zomerkampen gestart.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
"Wij kunnen dit doen omdat wij op papier nu één gezin zijn," vertelt Evert van den Berg, de oprichter van Board Camp. "Het nadeel is wel dat we niet met instructeurs van buiten of met topsporters kunnen werken, we doen het nu alleen met onze eigen mensen."

"We hebben van te voren de inschrijvingen even dichtgegooid, want we wilden niet een kamp organiseren waarbij iedereen op anderhalve meter afstand van elkaar staat. Later hebben we dit bedacht en toen hebben we de inschrijvingen weer geopend."

De kampen van Board Camp bestaan voornamelijk uit watersporten, maar naast het sporten is het ook belangrijk dat de kinderen de verbinding met elkaar aangaan. "Het is de bedoeling dat deze kinderen, die elkaar nauwelijks kennen, dat ze aan het einde van de week een groep vrienden zijn."

&t=6s

Lees ook

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

gertjanvanderlinden

Rolstoelbasketbalcoach Van der Linden ook internationaal permanent geschorst

Gertjan van der Linden uit Dordrecht heeft nu ook een permanente schorsing aan zijn broek gekregen van de internationale rolstoelbasketbalfederatie (IWBF) wegens schending van de ethische code.