Dordrecht, Netherlands

Ondanks Corona gaan zomerkampen toch door

Vanwege de coronacrisis zou je denken dat er voor kinderen niet veel te doen zal zijn in de zomervakantie. Maar bij Board Camp laten ze zich niet tegenhouden door het coronavirus. Afgelopen maandag is daar één van hun jaarlijkse zomerkampen gestart.
Matthijs Meerman | 13 juli 2020 16:35 | Aangepast op 13 juli 2020 16:35
"Wij kunnen dit doen omdat wij op papier nu één gezin zijn," vertelt Evert van den Berg, de oprichter van Board Camp. "Het nadeel is wel dat we niet met instructeurs van buiten of met topsporters kunnen werken, we doen het nu alleen met onze eigen mensen."

"We hebben van te voren de inschrijvingen even dichtgegooid, want we wilden niet een kamp organiseren waarbij iedereen op anderhalve meter afstand van elkaar staat. Later hebben we dit bedacht en toen hebben we de inschrijvingen weer geopend."

De kampen van Board Camp bestaan voornamelijk uit watersporten, maar naast het sporten is het ook belangrijk dat de kinderen de verbinding met elkaar aangaan. "Het is de bedoeling dat deze kinderen, die elkaar nauwelijks kennen, dat ze aan het einde van de week een groep vrienden zijn."

&t=6s

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...