gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondanks Corona gaan zomerkampen toch door

10f433b51a220e64861b380a17f97819.jpg

Vanwege de coronacrisis zou je denken dat er voor kinderen niet veel te doen zal zijn in de zomervakantie. Maar bij Board Camp laten ze zich niet tegenhouden door het coronavirus. Afgelopen maandag is daar één van hun jaarlijkse zomerkampen gestart.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
"Wij kunnen dit doen omdat wij op papier nu één gezin zijn," vertelt Evert van den Berg, de oprichter van Board Camp. "Het nadeel is wel dat we niet met instructeurs van buiten of met topsporters kunnen werken, we doen het nu alleen met onze eigen mensen."

"We hebben van te voren de inschrijvingen even dichtgegooid, want we wilden niet een kamp organiseren waarbij iedereen op anderhalve meter afstand van elkaar staat. Later hebben we dit bedacht en toen hebben we de inschrijvingen weer geopend."

De kampen van Board Camp bestaan voornamelijk uit watersporten, maar naast het sporten is het ook belangrijk dat de kinderen de verbinding met elkaar aangaan. "Het is de bedoeling dat deze kinderen, die elkaar nauwelijks kennen, dat ze aan het einde van de week een groep vrienden zijn."

&t=6s

Lees ook

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”

Persfoto Chris van Benschop lr.jpg

Chris van Benschop stopt eerder als wethouder

De Dordtse wethouder Chris van Benschop maakt de overstap naar organisatie Mooi Sociaal. Van Benschop zou al afzwaaien als wethouder zodra er een nieuw college is gevormd, maar heeft nu per deze vrijdag haar functie al neergelegd.

branda16.jpg

Vrachtwagen en bestelbus in brand bij tankstation langs A16

Bij een tankstation langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht hebben vrijdagochtend een vrachtwagen en bestelbus in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij. Hulpdiensten werden iets voor 09.30 uur massaal opgeroepen.