gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondanks Corona gaan zomerkampen toch door

10f433b51a220e64861b380a17f97819

Vanwege de coronacrisis zou je denken dat er voor kinderen niet veel te doen zal zijn in de zomervakantie. Maar bij Board Camp laten ze zich niet tegenhouden door het coronavirus. Afgelopen maandag is daar één van hun jaarlijkse zomerkampen gestart.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
"Wij kunnen dit doen omdat wij op papier nu één gezin zijn," vertelt Evert van den Berg, de oprichter van Board Camp. "Het nadeel is wel dat we niet met instructeurs van buiten of met topsporters kunnen werken, we doen het nu alleen met onze eigen mensen."

"We hebben van te voren de inschrijvingen even dichtgegooid, want we wilden niet een kamp organiseren waarbij iedereen op anderhalve meter afstand van elkaar staat. Later hebben we dit bedacht en toen hebben we de inschrijvingen weer geopend."

De kampen van Board Camp bestaan voornamelijk uit watersporten, maar naast het sporten is het ook belangrijk dat de kinderen de verbinding met elkaar aangaan. "Het is de bedoeling dat deze kinderen, die elkaar nauwelijks kennen, dat ze aan het einde van de week een groep vrienden zijn."

&t=6s

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”