gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onderhoud aan drinkwaterleidingen in Staart

Het waterbedrijf Evides is begonnen met onderhoudswerkzaamheden aan de drinkwaterleidingen op de Staart. Verdeeld over de komende vijf weken zullen de werkzaamheden voor overlast kunnen zorgen op de Baanhoekweg, Kerkeplaat en de Maasstraat.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De onderhoudswerkzaamheden zullen op werkdagen tussen 7:00 uur en 17:00 uur plaatsvinden. Als er sprake is van een leveringsonderbreking dan zal Evides buurtbewoners hierover tijdig informeren. Naast een leveringsonderbreking kunnen bewoners ook rekenen op geluidsoverlast, extra verkeer en afzettingen. Denk daarbij aan een fiets- of voetpad dat tijdelijk minder goed bereikbaar is. Het waterbedrijf zal er alles aan doen om de overlast tot een minimum te beperken. Winkels en woningen zullen gewoon bereikbaar zijn.


Tijdens en na de werkzaamheden kan er sprake zijn van bruin water dat uit de kraan komt. Drinken van dit bruine water is niet schadelijk voor de gezondheid. Wel ziet het er minder fris uit en smaakt het anders.

Planning


- 22 - 25 mei werkzaamheden in de Maasstraat bij de Prins Hendrikbrug aan de noordelijke oever van het Wantij.

- 28 mei - 8 juni werkzaamheden in de Maasstraat langs het voetpad aan de noordelijke oever van het Wantij en op de Kerkeplaat.

- 11-22 juni werkzaamheden in de middenberm van de Baanhoekweg op het kruispunt met de op-afrit van de N3 en de Kerkeplaat. Werkzaamheden in de berm van het fietspad aan de noordzijde van de Baanhoekweg.

Lees ook

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.

politie 02

Twee jongeren vast voor oplichting oudere vrouw

De politie heeft vorige week twee jongeren uit de streek opgepakt na een melding over oplichting in Geldermalsen. Het gaat om een minderjarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 19-jarige Papendrechter.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?