gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onderhoud aan drinkwaterleidingen in Staart

Het waterbedrijf Evides is begonnen met onderhoudswerkzaamheden aan de drinkwaterleidingen op de Staart. Verdeeld over de komende vijf weken zullen de werkzaamheden voor overlast kunnen zorgen op de Baanhoekweg, Kerkeplaat en de Maasstraat.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De onderhoudswerkzaamheden zullen op werkdagen tussen 7:00 uur en 17:00 uur plaatsvinden. Als er sprake is van een leveringsonderbreking dan zal Evides buurtbewoners hierover tijdig informeren. Naast een leveringsonderbreking kunnen bewoners ook rekenen op geluidsoverlast, extra verkeer en afzettingen. Denk daarbij aan een fiets- of voetpad dat tijdelijk minder goed bereikbaar is. Het waterbedrijf zal er alles aan doen om de overlast tot een minimum te beperken. Winkels en woningen zullen gewoon bereikbaar zijn.


Tijdens en na de werkzaamheden kan er sprake zijn van bruin water dat uit de kraan komt. Drinken van dit bruine water is niet schadelijk voor de gezondheid. Wel ziet het er minder fris uit en smaakt het anders.

Planning


- 22 - 25 mei werkzaamheden in de Maasstraat bij de Prins Hendrikbrug aan de noordelijke oever van het Wantij.

- 28 mei - 8 juni werkzaamheden in de Maasstraat langs het voetpad aan de noordelijke oever van het Wantij en op de Kerkeplaat.

- 11-22 juni werkzaamheden in de middenberm van de Baanhoekweg op het kruispunt met de op-afrit van de N3 en de Kerkeplaat. Werkzaamheden in de berm van het fietspad aan de noordzijde van de Baanhoekweg.

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.