gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onderhoud aan drinkwaterleidingen in Staart

Het waterbedrijf Evides is begonnen met onderhoudswerkzaamheden aan de drinkwaterleidingen op de Staart. Verdeeld over de komende vijf weken zullen de werkzaamheden voor overlast kunnen zorgen op de Baanhoekweg, Kerkeplaat en de Maasstraat.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De onderhoudswerkzaamheden zullen op werkdagen tussen 7:00 uur en 17:00 uur plaatsvinden. Als er sprake is van een leveringsonderbreking dan zal Evides buurtbewoners hierover tijdig informeren. Naast een leveringsonderbreking kunnen bewoners ook rekenen op geluidsoverlast, extra verkeer en afzettingen. Denk daarbij aan een fiets- of voetpad dat tijdelijk minder goed bereikbaar is. Het waterbedrijf zal er alles aan doen om de overlast tot een minimum te beperken. Winkels en woningen zullen gewoon bereikbaar zijn.


Tijdens en na de werkzaamheden kan er sprake zijn van bruin water dat uit de kraan komt. Drinken van dit bruine water is niet schadelijk voor de gezondheid. Wel ziet het er minder fris uit en smaakt het anders.

Planning


- 22 - 25 mei werkzaamheden in de Maasstraat bij de Prins Hendrikbrug aan de noordelijke oever van het Wantij.

- 28 mei - 8 juni werkzaamheden in de Maasstraat langs het voetpad aan de noordelijke oever van het Wantij en op de Kerkeplaat.

- 11-22 juni werkzaamheden in de middenberm van de Baanhoekweg op het kruispunt met de op-afrit van de N3 en de Kerkeplaat. Werkzaamheden in de berm van het fietspad aan de noordzijde van de Baanhoekweg.

Lees ook

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 17.00.33 (1)

Autobrand in parkeergarage Dordrecht

In parkeergarage Drievriendenhof in Dordrecht is dinsdagmiddag op de eerste verdieping een auto in de brand gevlogen. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend, de garage is tijdelijk afgesloten geweest vanwege de rookontwikkeling.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.