Dordrecht, Netherlands

Ondernemers Drechtsteden: samenwerken en vernieuwen

De ondernemers in de Drechtsteden gaan de komende jaren verder de krachten bundelen. De FOD (Federatie van Ondernemingsverenigingen van de Drechtsteden) heeft vandaag een glossie aangeboden aan VVD-wethouder Financiën en Economie, Maarten Burggraaf.
Marjolein Vos | 3 juni 2021 16:00 | Aangepast op 3 juni 2021 16:00
De belangrijkste aanbevelingen zijn investeren in vernieuwing en vooral de samenwerking tussen alle organisaties die betrokken zijn bij de ontwikkeling van het Drechtsteden-gebied. Dat betekent naast de bedrijven de politiek, de burgers en de maatschappelijke instellingen zoals woning corporaties en milieudiensten.

ONL steunt de Drechtsteden


De ondernemersbelangenorganistie Ondernemend Nederland (ONL), steunt de Drechtsteden en andere samenwerkinggsverbanden. Voorzitter Hans Biesheuvel was donderdag zelf aanwezig bij de presentatie van de ondernemersglossie. Hij liet weten dat samenwerking heel belangrijk is op dit moment. “We moeten eerst gezamenlijk uit de coronacrisis komen en dan het land verder opbouwen. Vooral het stikstofprobleem moet de komende jaren opgelost worden. Aleen met een gezamenlijk aanpak lukt dat.” Met deze en alle andere aanbevelingen uit de Drechtsteden gaat Biesheuvel richting ‘torentje van Rutte’.

Burggraaf: nog vier jaar


De wethouder Financiën en Economie Maarten Burggraaf zegt dat hij in de aanbevelingen een bevestiging ziet van de pogingen afgelopen vier jaar om vergaande samenwerking tot stand te brengen en gezamenlijk afspraken te maken. Burggraaf wil dat zelf blijven doen. Hoewel hij weet dat zijn partij de VVD er over gaat, laat bij bij RTV Dordrecht weten ‘in’ te zijn voor nog vier jaar deze wethouderspost. Partijen zijn vooruitlopend op de verkiezingen inmiddels aan de slag gegaan met kandidatenlijsten en verkiezingsprogramma’s. De verkiezingen zijn op 16 maart 2022.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...