gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onderschat de e-bike niet

c1ea166e528374a4a95844cd2b2813bd

Bestuurders van E-bikes hebben vaker dan andere fietsers een ongeval, oorzaak van het hogere aantal ongevallen zou de snelheid zijn van de elektrische fietsen en het gebrek aan ervaring van de bestuurders.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Om ongevallen te voorkomen heeft Jerry Stuurman, eigenaar van Bike Store Dordrecht, een aantal tips voor bestuurders op een e-bike:¨leer met een e-bike om te gaan, dus ga niet trappen in een bocht want je rijd al sneller en denk goed aan het andere verkeer. Bedenk dat je harder rijdt dan een normale fietser.¨


Vanwege die snelheid raadt Jerry fietsers aan een helm te dragen. ¨Er is nu geen helmplicht maar het kan geen kwaad om het wel te doen.¨ Om fietsers voor te bereiden wil Jerry een cursus organiseren: ik denk aan een afgelegen stuk waar mensen bijzondere verrichtingen kunnen uitvoeren, er zijn doelgroepen die daar behoefte aan hebben.¨

Lees ook

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."