gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onderschat de e-bike niet

c1ea166e528374a4a95844cd2b2813bd

Bestuurders van E-bikes hebben vaker dan andere fietsers een ongeval, oorzaak van het hogere aantal ongevallen zou de snelheid zijn van de elektrische fietsen en het gebrek aan ervaring van de bestuurders.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Om ongevallen te voorkomen heeft Jerry Stuurman, eigenaar van Bike Store Dordrecht, een aantal tips voor bestuurders op een e-bike:¨leer met een e-bike om te gaan, dus ga niet trappen in een bocht want je rijd al sneller en denk goed aan het andere verkeer. Bedenk dat je harder rijdt dan een normale fietser.¨


Vanwege die snelheid raadt Jerry fietsers aan een helm te dragen. ¨Er is nu geen helmplicht maar het kan geen kwaad om het wel te doen.¨ Om fietsers voor te bereiden wil Jerry een cursus organiseren: ik denk aan een afgelegen stuk waar mensen bijzondere verrichtingen kunnen uitvoeren, er zijn doelgroepen die daar behoefte aan hebben.¨

Lees ook

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

foto lotus

Einde van een tijdperk: na 53 jaar verdwijnt Lotus uit winkelcentrum Sterrenburg

Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."