Dordrecht, Netherlands

Ook derde dag Kerstmarkt gaat niet door

Ook de derde en laatste dag van de kerstmarkt in Dordrecht gaat niet door. Burgemeester Wouter Kolff heeft dat gemeld op Twitter
Jordy Nijenhuis | 14 december 2019 22:11 | Aangepast op 14 december 2019 22:11
"Zojuist hebben de organisatie van de kerstmarkt en ik het droevige besluit moeten nemen om evenals de tweede ook de derde dag (zondag 15 december) af te gelasten in verband met de weersomstandigheden", schrijft Kolff.

Het risico op onveilige situaties is te groot. De harde windstoten die worden verwacht zijn gevaarlijk voor bezoekers, bewoners en handelaren in gevaar, staat in een verklaring.

Zaterdag ging de kerstmarkt ook niet door vanwege de regen en harde wind. Ondanks dat waren meerdere buitenlandse bussen naar de stad gekomen. Zij waren niet op tijd geïnformeerd.

Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...