Dordrecht, Netherlands

Op doortocht of bewegen in de natuur; Biesbosch-campings trekken veel actieve gasten

In de zomerserie 'Op Vakantie in de Eigen Streek' neemt de streekredactie je mee langs verschillende recreatieplekken. Met deze week: campings De Knotwilg en De Witboom in Werkendam.
Erik van Krimpen | Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 augustus 2024 09:00 | Aangepast op 14 augustus 2024 16:44
We hebben kennisgemaakt met eigenaars Brigitte en Sjaak. De twee Werkendammers runnen hun campings met liefde. Ze zijn, zo zagen we in aflevering twee, de hele dag bezig met klusjes.

Vandaag ontmoeten we enkele gasten. De campings trekken veel mensen die graag een actieve vakantie willen. Benieuwd? Kijk het hier.

Lees ook

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...