Dordrecht, Netherlands

Op het Leerpark kan nu ook gespeeld worden

Het Leerpark heeft er een nieuw speeltuintje bij. Woensdagmiddag zijn de speeltoestellen geopend door wethouder Peter Heijkoop, volgens hem draagt de speelplaats bij aan de ontwikkeling van het Nieuw Land van Valk.
Dennis Koorevaar | 28 november 2018 16:40 | Aangepast op 28 november 2018 16:40
"Het wordt een prachtige buurt", vertelt de wethouder en er is echt behoefte aan recreatiegebied. Het is een buurt waar veel jonge ouders wonen met jonge kinderen.

Mensen die nu al op het Leerpark wonen zijn niet allemaal blij met de schommels. Er is angst voor overlast van de jeugd. Als dat gebeurt, wordt er hard opgetreden verzekerd Heijkoop.&t=38s

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...