Dordrecht, Netherlands

Op het Leerpark kan nu ook gespeeld worden

Het Leerpark heeft er een nieuw speeltuintje bij. Woensdagmiddag zijn de speeltoestellen geopend door wethouder Peter Heijkoop, volgens hem draagt de speelplaats bij aan de ontwikkeling van het Nieuw Land van Valk.
Dennis Koorevaar | 28 november 2018 16:40 | Aangepast op 28 november 2018 16:40
"Het wordt een prachtige buurt", vertelt de wethouder en er is echt behoefte aan recreatiegebied. Het is een buurt waar veel jonge ouders wonen met jonge kinderen.

Mensen die nu al op het Leerpark wonen zijn niet allemaal blij met de schommels. Er is angst voor overlast van de jeugd. Als dat gebeurt, wordt er hard opgetreden verzekerd Heijkoop.&t=38s

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Bij boer Evert kunnen gezinnen die in armoede leven gratis op vakantie

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 aug 2025 14:00

Lees ook

Caravan pal naast PI Dordrecht: ‘Een luisterend oor bieden aan achterblijvers’

Naast de penitentiaire inrichting (PI) in Dordrecht is vanaf deze zomer elke woensdag een caravan te...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Dordrecht wil budget Starterslening ophogen naar 11 miljoen euro

De gemeente Dordrecht wil het budget voor de Starterslening met 5 miljoen euro verhogen. Daarmee kom...

OM eist zes jaar cel tegen Ridderkerkse ondernemer: 'Betrokken bij smokkel 227 kilo coke'

De eigenaar van een bedrijf in groente en fruit moet als het aan het Openbaar Ministerie ligt voor r...

Voetbalclub neemt afscheid van 'supervrijwilliger', condoleance in het jeugdhome

Van het wassen van de voetbalkleding tot snoepjes uitdelen. "Supervrijwilliger Sjaan" - Jeanne Schui...

Rasentertainer Leo Schellinger overleden: ‘Dag kleine grote man’

Podiumbeest, zanger en entertainer Leo Schellinger is dinsdag op 75-jarige leeftijd overleden. Jaren...