gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opening expositie in Wilhelminakerk

Burgemeester Wouter Kolff heeft in aanwezigheid van de Israëlische ambassadeur, de heer Aviv Shir On, dinsdagavond de tentoonstelling "Welkom in de Wereld van Sebanjah" geopend.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De tentoonstelling in de Wilhelminakerk omvat ruim twintig werken van Sebanjah Sijbrand Smit. Sebanjah zegt er zelf over; "De tekeningen en schilderijen, die ik maak heeben veelal een Joods thema. Natuurlijk heeft dit alles te maken met mijn Joodse achtergrond. Ik ben geboren uit een Joodse moeder, die in de oorlog moest onderduiken en als een van de weinigen de oorlog overleefde". De expositie is tot 28 mei te zien. Woensdag meer over de opening in het TV Dordrecht Nieuws vanaf 18.00 uur en donderdag vanaf 18.00 uur in ons programma "Eilandleven" een uitgebreid verslag van deze avond in de Wilhelminakerk waar ook het Ivrietkoor "Al Naharot" bijpassende liederen ten gehore bracht. 

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met filmmaker Martijn Vonck

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met de jonge filmmaker Martijn Vonck. Hij bracht onlangs een video uit waarin Dordrecht centraal staat en waar de liefde voor de stad vanaf straalt.

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.