Dordrecht, Netherlands

Opmaak van de stormschade in Dordrecht

Vandaag kon er op het Oosterdiep pas echt goed worden ingeschat hoe erg de schade is. Donderdag waaide tijdens de Westerstorm het dak van 12 huizen af.
Dennis Koorevaar | 19 januari 2018 17:06 | Aangepast op 19 januari 2018 17:06
De daken belanden op woningen aan de Haringvlietstraat. 21 huizen raakten hierbij beschadigd. Maar pas vandaag wordt duidelijk hoe erg het is. Familie Morgado kon vannacht niet thuis slapen en sliep in een hotel. Hun buren overnachten ook elders, zoals bij familie en vrienden. Hoe lang dit nog nodig is, is niet bekend.

De brandweer heeft donderdag tijdens de storm 50 meldingen ontvangen voor Dordrecht. In de gehele regio was dat meer. Zo'n 300.

Ook vandaag moest de brandweer nog aan de bak. Op het Admiraalsplein moest bijvoorbeeld nog een kunstofdakplaat verwijderd worden.

Op het Lunenburgplein werden de laatste bomen nog gekapt en het hout werd mee genomen door een geinteresseerde omwonende.

Lees ook

Ex-BVD'ers gaan verkiezingen in als 'Op Ons Eiland': 'Iedereen telt mee'

Dordtenaren die in maart stemmen voor de gemeenteraadsverkiezingen kunnen kiezen uit nóg een nieuwe...

VVD maakt zich zorgen om schuldpositie Dordtse ondernemers

De Dordtse VVD heeft vragen gesteld aan het college over het feit dat de coronasteun vanaf 1 januari...

Geen nieuwjaarsreceptie van de gemeente, wel pubquiz voor raadsleden

Ook dit jaar gaan de deuren van het Stadhuis niet open vanwege de aangescherpte coronamaatregelen. D...

Inzamelactie in Grote Kerk: schoenen voor Griekse vluchtelingenkampen

Toevallig nog kinderschoenen liggen waar je graag vanaf wil? Die kan je inleveren bij de Grote Kerk ...

Karim bakt oliebollen voor minima en horeca: 'Uit de hand gelopen hobby'

Overal in onze regio zien we ze op oudjaarsdag: oliebollenbakkers. Karim uit Zwijndrecht bakt ze voo...

Coronacijfers lopen ondanks lockdown toch weer op

Na een maand van dalende cijfers, stijgen ook in Dordrecht de besmettingen weer. Dat blijkt uit de d...