gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opmaak van de stormschade in Dordrecht

Vandaag kon er op het Oosterdiep pas echt goed worden ingeschat hoe erg de schade is. Donderdag waaide tijdens de Westerstorm het dak van 12 huizen af.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De daken belanden op woningen aan de Haringvlietstraat. 21 huizen raakten hierbij beschadigd. Maar pas vandaag wordt duidelijk hoe erg het is. Familie Morgado kon vannacht niet thuis slapen en sliep in een hotel. Hun buren overnachten ook elders, zoals bij familie en vrienden. Hoe lang dit nog nodig is, is niet bekend.

De brandweer heeft donderdag tijdens de storm 50 meldingen ontvangen voor Dordrecht. In de gehele regio was dat meer. Zo'n 300.

Ook vandaag moest de brandweer nog aan de bak. Op het Admiraalsplein moest bijvoorbeeld nog een kunstofdakplaat verwijderd worden.

Op het Lunenburgplein werden de laatste bomen nog gekapt en het hout werd mee genomen door een geinteresseerde omwonende.

Lees ook

incident Station Sliedrecht

Persoon overlijdt na aanrijding Station Sliedrecht, treinverkeer hervat

Een persoon is dinsdagochtend aangereden door een trein van de MerwedeLingelijn. Dat gebeurde bij de oversteekplaats op Station Sliedrecht.

coalitiepapendrecht

Chaos in raad Papendrecht, hoe nu verder? ‘Akkoord de basis om door te praten’

Het moest een vrolijke donderdagavond worden in Papendrecht, waar het nieuwe gemeentebestuur in de startblokken stond. Maar een dag voor de installatie barst de bom: een raadslid splitst zich af en de beoogde coalitiepartijen zijn een meerderheid kwijt. “Een bizarre situatie.”

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

businkongelukn214

Motorrijder overleden na botsing met vrachtwagen

Op de N214 bij Oud-Alblas is dinsdagmiddag een motorrijder om het leven gekomen. Hij kwam even na 14.00 uur in botsing met een vrachtwagen.

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”