Dordrecht, Netherlands

Opvang moet sluiten

De overblijfstichting Meridiano in het schoolgebouw van OBS De Meridiaan in Sterrenburg moet per 1 november dicht. Volgens de gemeente voldoet de naschoolse kinderopvang niet aan de eisen.
Clarissa liesdek | 25 september 2015 16:38 | Aangepast op 25 september 2015 16:38
Diverse opvangorganisaties trokken aan bel. Volgens hen zorgt Meridiano voor oneerlijke concurrentie, omdat de prijzen veel goedkoper zijn. Daarnaast werken er vrijwilligers. Moeder met beperkte papieren.

De Meridiaan heeft al 30 jaar een naschoolse opvang. Het doel is om kinderen op te vangen waarvan de ouders wegens werk niet optijd op school kunnen zijn. De stichting vindt niet dat de gemeente de opvang kan sluiten. Zij gaan per 1 november gewoon door.

Lees ook

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...

Dordrecht vraagt buurgemeenten om hulp bij opvang vluchtelingen

Dordrecht heeft omliggende gemeenten verzocht te helpen bij de tijdelijke huisvesting van Oekraïense...

Man heeft seksafspraak met 15-jarig meisje, maar het blijkt een val te zijn

Een 63-jarige Dordtenaar is veroordeeld voor het maken van een seksafspraak met een minderjarige. Hi...

Vrijdag op TV Dordrecht: Dodenherdenking op het Sumatraplein

Honderden Dordtenaren hebben zondagavond de Dodenherdenking op het Sumatraplein bijgewoond. Voor de ...

Demonstratie voor eigen turnhal: 'Wij verdienen een serieuze plek'

Een kleine honderd leden, ouders en sympathisanten van gymnastiekvereniging OKK Ridderkerk hebben do...

Nog niet alle auto’s uit gesloten Spuihavengarage

Nog niet iedereen heeft zijn auto uit de Spuihavengarage in Dordrecht gehaald. De garage werd half a...