Dordrecht, Netherlands

Oranje Wit organiseert Oranjefestival voor meiden en jongens

SV Oranje Wit organiseert woensdagmiddag 2 juni een Oranjefestival voor jongens en meiden van 4 tot en met 12 jaar. Het evenement wordt ondersteund door de Oranjeleeuwinnen, het nationale herenteam, en de KNVB. De bedoeling is dat kinderen kunnen ontdekken of voetbal iets voor hen is.
Vivian Rutte | 21 mei 2021 16:45 | Aangepast op 21 mei 2021 16:45
Het gratis voetbalfestijn wordt een middag vol voetbalspellen, oefenvormen en partijtjes waarbij de meiden en jongens gaan voetballen zoals Oranje dat doet. Op die manier krijgen de jonge deelnemers meteen de kans om te ontdekken of voetbal iets voor hen is.

Het Oranjefestival is dan ook geïnspireerd op het EK voetbal, dat ook in juni van start gaat.

De spelers van Oranje en speelsters van de Oranje Leeuwinnen ondersteunen de festivals. Ook zij zijn ooit als kind begonnen bij een van de lokale amateurverenigingen. De Oranje-internationals erkennen het belang vansporten en bewegen op jonge leeftijd en willen jonge kinderen stimuleren om te gaan voetballen bij een vereniging. Hun voetbaldroom is immers ook ooit op deze manier gestart.

Oranje Wit organiseert op 3 juli nog een Oranjefestival, maar dan vooral voor de jeugd van 12 tot en met 16 jaar.

Wil je meedoen met het Oranjefestival? Meld je dan aan via de website van Oranje Wit.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...