gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oudjaar: tijd voor spijt

De Dordtse politie kreeg de afgelopen week twee rovers met spijt op bezoek.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een man van 23 jaar uit Dordrecht heeft zes jaar geleden bij een beroving in het Weizigtpark een telefoon en een portemonnee buit gemaakt. Hij lag daarover zo met zijn geweten overhoop dat hij er niet van kon slapen. Daarom gaf hij zich woensdag aan bij de politie en bekende daarbij ook een beroving in Alphen aan de Rijn. Hij kon zich daarvan plaats en datum niet meer precies herinneren. Voor de beroving in Dordrecht is ook een tweede verdachte aangehouden, een Dordtenaar van 22 jaar.


Eerder in de week kwam ook een meisje van 17 uit Hendrik-Ido-Ambacht met een bekentenis over een fietsenroof in april van dit jaar. In Sterrenburg werd toen een man met geweld van zijn fiets getrokken. Daar was zij samen met drie anderen bij betrokken. Haar verhaal was aanleiding voor de aanhouding van een Sliedrechter van 17 en een man uit Spijkenisse van 20 jaar.

Lees ook

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

bigriverswebfoto

Big Rivers 2026 losgebarsten: ‘Telefoon uit en genieten’

Kleurrijke outfits, volle pleinen en heel veel muziek: Big Rivers 2026 is vrijdag vrolijk van start gegaan. “We zijn al rond geweest en overal blijven we even hangen”, klinkt het vanuit de zonovergoten Dordtse binnenstad.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - MARKT

Appels met peren vergelijken: Anne doet het bij de fruitkraam op de markt

Elke vrijdag en zaterdag is de weekmarkt te vinden op het Statenplein in Dordrecht. Anne Korpershoek staat daar wekelijks bij groente- en fruitkraam Bart Apart. Anne geeft Monique een lesje fruit verkopen. Monique’s favoriete deel van het verkopen: de kwaliteitscheck.

deburgemeesterjonkerkade

Gemeente verwijdert straatnaambord na uitspraak over burgemeester

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.