gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oudjaar: tijd voor spijt

De Dordtse politie kreeg de afgelopen week twee rovers met spijt op bezoek.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een man van 23 jaar uit Dordrecht heeft zes jaar geleden bij een beroving in het Weizigtpark een telefoon en een portemonnee buit gemaakt. Hij lag daarover zo met zijn geweten overhoop dat hij er niet van kon slapen. Daarom gaf hij zich woensdag aan bij de politie en bekende daarbij ook een beroving in Alphen aan de Rijn. Hij kon zich daarvan plaats en datum niet meer precies herinneren. Voor de beroving in Dordrecht is ook een tweede verdachte aangehouden, een Dordtenaar van 22 jaar.


Eerder in de week kwam ook een meisje van 17 uit Hendrik-Ido-Ambacht met een bekentenis over een fietsenroof in april van dit jaar. In Sterrenburg werd toen een man met geweld van zijn fiets getrokken. Daar was zij samen met drie anderen bij betrokken. Haar verhaal was aanleiding voor de aanhouding van een Sliedrechter van 17 en een man uit Spijkenisse van 20 jaar.

Lees ook

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

260922Installatie-Kinderburgemeester-Daan-Berat

Berat (10) is de nieuwe kinderburgemeester van Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen week werd de 10-jarige Berat officieel geïnstalleerd. Ook vijf nieuwe kinderambassadeurs gingen aan de slag. Drie kinderambassadeurs blijven nog een jaar actief. Samen laten zij de stem van kinderen in Zwijndrecht horen.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.