Dordrecht, Netherlands

Overeenstemming tussen Albert Schweitzer en zorgverzekeraar.

Het Albert Schweitzer ziekenhuis en zorgverzekeraar CZ zijn tot een akkoord gekomen over het contract voor 2017. In het contract worden afspraken gemaakt over de hoeveelheid zorg en de vergoeding voor de zorg.
Robert van Loon | 16 december 2016 11:09 | Aangepast op 16 december 2016 11:09
Aan het begin van de week waren het ziekenhuis en de zorgverzekeraar het nog niet eens over de vergoeding, daardoor leek het gevaar te ontstaan dat cliënten van CZ niet meer bij het ziekenhuis terecht zouden kunnen voor zorg zonder een extra vergoeding te moeten betalen.

Op de site laat het Albert Schweitzer weten blij te zijn met de uitkomst van de onderhandelingen en garandeert dat cliënten van CZ bij het Albert Schweitzer terecht kunnen voor zorg zonder bijkomende kosten.


Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...