gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Overlast door hoog water blijft uit

ac2e02324fa0c4a833a3c0ca60b3dc8b

De hoge waterstanden die maandagavond voorspeld waren, zijn uitgebleven. Het water is nu weer tot normaal niveau gedaald. De gemeente verwacht dat er de komende tijd ook geen grote stijgingen meer zullen zijn. De voorspelling had namelijk alles te maken met storm Franklin.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het waterpeil zou maandagavond volgens voorspellingen op 2.15 meter boven NAP komen. Verschillende landelijke media, zoals RTL Nieuws en Hart van Nederland, reisden daarvoor af naar onze stad. Uiteindelijk steeg het water tot 2.00 meter boven NAP. Overlast voor omwonenden langs de havens is daardoor uitgebleven.
Hoewel het hoogwaterseizoen loopt van oktober tot april, verwacht de gemeente de komende tijd geen problemen meer. Mensen die de afgelopen dagen gebruikt hebben gemaakt van de door de gemeente uitgedeelde zandzakken kunnen die weer terugleggen op de plek waar ze ze vandaan hebben gehaald. Maar de zakken mogen ook worden bewaard voor een
eventuele volgende keer.

Lees meer over:

|

Lees ook

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

20260903192557

Vrouw (28) raakt ernstig gewond bij ongeluk op snelweg, slachtoffer gereanimeerd

Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

nk2026082193A03708

FC Dordrecht speelt frustrerende wedstrijd tegen Roda JC en gaat ten onder

FC Dordrecht heeft de tweede thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst weten om te zetten. Het verloor van met 0-1 van Roda JC Kerkrade. De Schapekoppen kregen pas in de tweede helft echt vat op de tegenstander, die in de eerste helft op voorsprong kwam. De tweede helft blafte Dordt hier en daar wel, maar echt bijten deed het niet.