Dordrecht, Netherlands

Overlast door verkeer Krispijnseweg

Het geluid van motoren en quads is voor bewoners van de Krispijnseweg één van de grootste bronnen van ergernis. Dat blijkt uit een enquête van de SP. Volgende week donderdag presenteert de partij alle uitkomsten van een bewonersonderzoek.
Peter Tromp | 14 juli 2017 10:51 | Aangepast op 14 juli 2017 10:51
Een actieteam van de SP is vijf keer op pad geweest om bewoners van de Krispijnseweg te ondervragen over verkeersoverlast. Volgens de partij is er daardoor een goed beeld ontstaan van de klachten in de straat. Het geluid van motoren en quads is de op één na grootste ergernis. Wat de meeste irritatie oproept maakt de partij nog niet bekend. Dat gebeurt op een informatie-avond op 20 juli. “We zijn de resultaten nog aan het verwerken”, zegt Alex Groen van het SP-actieteam, “er zijn zo’n 70 enquêteformulieren ingevuld.”

De SP wil bewoners helpen met het maken van plannen die de overlast moeten verminderen.

Aanleiding voor het bewonersonderzoek zijn opmerkingen van SP-leden die aan de Krispijnseweg wonen. Volgens hen worden de vouwen uit je broek gereden op het zebrapad en kan je elkaar zelfs met de ramen dicht niet meer verstaan.

De volledige uitkomst van het onderzoek wordt donderdagavond 20 juli bekendgemaakt in Café Sebes aan de Krispijnseweg. De avond start om 19.30 uur.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...