Dordrecht, Netherlands

Overlast Leger Des Heils Kromhout houdt aan

Bewoners rondom het Leger des Heils aan het Kasperspad zijn het nu echt zat. De overlast van de klanten van de dag- en nachtopvang loopt voor omwonenden de spuigaten uit. Daarom deden zij dinsdagavond hun beklag in de commissievergadering van de gemeenteraad.
Petra Scheurwater | 23 januari 2020 10:57 | Aangepast op 23 januari 2020 10:57
De buurt was de daklozen en verslaafden in hun omgeving wel gewend, maar de verhuizing van de dagopvang het Leger des Heils van de Dubbeldamseweg-Noord in het najaar van 2018 heeft de boel volgens hen geëscaleerd.


"Als ze hier rondhangen dan loop ik een blokje om", voelt Annet Dubbeld zich duidelijk niet meer veilig in haar eigen buurt. "We richten ons niet op de mensen die er gebruik van maken, maar op het instituut Leger des Heils", verklaart Klaas de Vries dat hij zich niet "Wij vinden dat zij falen."

De commissie geeft tijdens de vergadering aan geschroken te zijn. Besloten is om verantwoordelijk wethouder Peter Heijkoop en de burgemeester om opheldering te vragen.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Karla ramt voetgangers én huis nadat ze dronken achter het stuur stapt

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een taakstraf van 240 uur tegen een Sliedrechtse vrouw. De 61-jari...

Ongeluk op A15 zorgt voor lange file in avondspits

Op de A15 richting Gorinchem is het verkeer dinsdagmiddag vastgelopen bij Hardinxveld-Giessendam. Na...

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...