Dordrecht, Netherlands

Palm Parkies niet in Wantijpark

Palm Parkies verhuist naar het Weizigtpark door de heftige regenval van de afgelopen tijd. Dat meldt de organisatie. Het festival, dat altijd in het Wantijpark werd georganiseerd, begint op maandag 11 juli.
Alka Goos | 30 juni 2016 14:42 | Aangepast op 30 juni 2016 14:42
Door de regen is het terrein slecht toegankelijk. Voor Palm Parkies reden om in gesprek te gaan met de gemeente. Samen is overeengekomen het festival dit jaar te houden in het Weizigtpark, het park achter het station.

Eerder werd al bekend dat het Wielwijk-, Wantij-, en Weizigtpark kampen met wateroverlast doordat de drainage niet naar behoren werkt.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Klus geklaard, Oranje Wit heeft gloednieuwe sporthallen: 'Enorme verbetering'

Het vergde veel geduld en aanpassingsvermogen, maar de vernieuwde sporthallen van Oranje Wit in Dord...

Deze kerk wordt geteisterd door scheuren, gemeenschap zamelt geld in voor renovatie

De Bethelkerk in Zwijndrecht zit vol met scheuren. Doordat het grondwaterpeil is veranderd, is de ke...

Politie vermoedt opzet bij vele autobranden deze maand en zoekt getuigen

De vele autobranden in Dordrecht sinds de jaarwisseling zijn waarschijnlijk allemaal aangestoken. Da...

Stephano Carrillo scoort voor FC Dordrecht en viert dat met een 'bro hug'

Stéphano Carrillo is een vat vol verhalen. Daar zijn Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Franc...

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...