gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Park Merwestein verplaatst boom

Park Merwestein heeft vandaag een jonge beuk verplaatst.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De boom was spontaan gaan groeien, waardoor hij nu op een andere plek in het park tot zijn recht komt.

Lees ook

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.