Dordrecht, Netherlands

Pas op: gat in de weg

Eén rijbaan van de Burgemeester De Raadtsingel, vanaf de Dokweg tot aan het station, is deze week afgesloten. Er blijkt in de buurt van de Krispijntunnel een gat in de weg te zijn ontstaan onder het asfalt.
Gert van der Steen | 27 augustus 2018 14:13 | Aangepast op 27 augustus 2018 14:13
Dat gat is provisorisch gedicht, maar er moet nog onderzoek worden gedaan naar de oorzaak. De rijbaan van het station naar de de Dokweg is wel open.

Van maandag 27 tot en met vrijdag 31 augustus is deze rijbaan dus afgesloten voor alle autoverkeer.

Omrijden kan via de Spuiboulevard en de Krijspijntunnel is bereikbaar door de Aert de Gelderstraat. Fietsers kunnen over de stoep.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Twee messen en één pistool ingeleverd tijdens speciale actie

De wapeninleveractie in Zwijndrecht heeft donderdag twee messen en een alarmpistool opgeleverd. Inwo...

Zaterdag in Studio De Witt: Wouter van der Spoel en Ronnie de Groot

Zaterdag ontvangt presentator Ben Corino raadslid Wouter van der Spoel en filmmaker Ronnie de Groot ...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Op Pad Met Ad: Viert u nog Sinterklaas?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik de Dordtse straten lan...

Buschauffeur krijgt eten in gezicht gegooid en wordt met de dood bedreigd

Een buschauffeur in Dordrecht is donderdagmiddag bedreigd met de dood. Ook kreeg hij eten in zijn ge...

Man opgepakt die pinde in Ajax-fanshop met gestolen pas Dordtse school

De politie heeft de man aangehouden die afgelopen zomer een pinpas van een Dordtse basisschool heeft...