Dordrecht, Netherlands

Pas op: gat in de weg

Eén rijbaan van de Burgemeester De Raadtsingel, vanaf de Dokweg tot aan het station, is deze week afgesloten. Er blijkt in de buurt van de Krispijntunnel een gat in de weg te zijn ontstaan onder het asfalt.
Gert van der Steen | 27 augustus 2018 14:13 | Aangepast op 27 augustus 2018 14:13
Dat gat is provisorisch gedicht, maar er moet nog onderzoek worden gedaan naar de oorzaak. De rijbaan van het station naar de de Dokweg is wel open.

Van maandag 27 tot en met vrijdag 31 augustus is deze rijbaan dus afgesloten voor alle autoverkeer.

Omrijden kan via de Spuiboulevard en de Krijspijntunnel is bereikbaar door de Aert de Gelderstraat. Fietsers kunnen over de stoep.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...

Waterscootertocht trekt met ruim 100 deelnemers door Drechtsteden

In Dordrecht heeft opnieuw de grootste waterscooter-toertocht van Nederland plaatsgevonden: de jaarl...