Dordrecht, Netherlands

Pasar Malam begint zondag

Het centrum van Dordrecht staat vanaf komende zondag weer vier dagen in het teken van Indonesië. De jaarlijkse Pasar Malam strijkt dan namelijk weer neer.
Leo Roubos | 10 augustus 2018 17:23 | Aangepast op 10 augustus 2018 17:23
De Pasar Malam is deze keer qua oppervlakte een stuk groter, omdat ook het Achterom erbij wordt getrokken en één van de podia naar het plein bij het Bagijnhof verhuist. Het is daarmee de grootste gratis pasar malam van Nederland geworden.

Er zijn tal van bands te zien op twee verschillende podia. Een van de toppers is Tjendol Sunrise die op zondag twee keer optreedt. Verder zijn er optredens van Harold Verwoert, Challenge XL, Adventure, maar ook Edu Schalk, Esther Latama en Diana Monoarfa,

Woensdag 15 augustus is vanaf 13.00 uur de herdenking bij het podium op het Statenplein.

En uiteraard zijn er bij de verschillende standjes allerlei Indonesische snacks of maaltijden verkrijgbaar.

Lees ook

Steekpartij in gevangenis blijkt poging tot zelfdoding, hulpdiensten uitgerukt

Hulpdiensten zijn dinsdag rond het middaguur uitgerukt naar de gevangenis in Dordrecht vanwege een v...

Meer dan 175 buitenkunstwerken: binnenstad telt er vijftig, Crabbehof maar één

Hoe kan kunst in de buitenruimte de komende jaren beter verdeeld worden over Dordrecht? Met die vraa...

Overlast en rommel in en om Sophiapark, tientallen boetes uitgedeeld

Het mooie weer brengt niet alleen gezelligheid, maar ook overlast in en om het Ambachtse Sophiapark ...

Heb jij het RTV Dordrecht-magazine al gelezen?

Na televisie, radio, online en sociale media is de omroep nu ook actief 'op papier'. Sinds half mei ...

Jonge oplichters slaan toe: honderden mobieltjes gestolen met valse ID’s

Jonge fraudeurs uit Noord en Zuid-Holland hebben in Molenlanden op gewiekste wijze mobiele telefoons...

Drie autobranden binnen vijf dagen in dezelfde straat

De brandweer is in de afgelopen nachten in totaal drie keer uitgerukt naar de Alblasserdamse Zeevaar...