Dordrecht, Netherlands

Pasar Malam begint zondag

Het centrum van Dordrecht staat vanaf komende zondag weer vier dagen in het teken van Indonesië. De jaarlijkse Pasar Malam strijkt dan namelijk weer neer.
Leo Roubos | 10 augustus 2018 17:23 | Aangepast op 10 augustus 2018 17:23
De Pasar Malam is deze keer qua oppervlakte een stuk groter, omdat ook het Achterom erbij wordt getrokken en één van de podia naar het plein bij het Bagijnhof verhuist. Het is daarmee de grootste gratis pasar malam van Nederland geworden.

Er zijn tal van bands te zien op twee verschillende podia. Een van de toppers is Tjendol Sunrise die op zondag twee keer optreedt. Verder zijn er optredens van Harold Verwoert, Challenge XL, Adventure, maar ook Edu Schalk, Esther Latama en Diana Monoarfa,

Woensdag 15 augustus is vanaf 13.00 uur de herdenking bij het podium op het Statenplein.

En uiteraard zijn er bij de verschillende standjes allerlei Indonesische snacks of maaltijden verkrijgbaar.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Opvangen asielzoekers in hartje Papendrecht mag: bezwaar bewoners afgewezen

De voorzieningsrechter heeft beslist dat de opvanglocatie voor 80 vluchtelingen in het centrum van P...

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Dordrecht behoort tot top financieel gezonde gemeenten, maar ‘financiële kwetsbaarheden blijven’

Van alle grote gemeenten in ons land staat Dordrecht er financieel het beste voor. Dat concludeert a...