Dordrecht, Netherlands

Pasar Malam begint zondag

Het centrum van Dordrecht staat vanaf komende zondag weer vier dagen in het teken van Indonesië. De jaarlijkse Pasar Malam strijkt dan namelijk weer neer.
Leo Roubos | 10 augustus 2018 17:23 | Aangepast op 10 augustus 2018 17:23
De Pasar Malam is deze keer qua oppervlakte een stuk groter, omdat ook het Achterom erbij wordt getrokken en één van de podia naar het plein bij het Bagijnhof verhuist. Het is daarmee de grootste gratis pasar malam van Nederland geworden.

Er zijn tal van bands te zien op twee verschillende podia. Een van de toppers is Tjendol Sunrise die op zondag twee keer optreedt. Verder zijn er optredens van Harold Verwoert, Challenge XL, Adventure, maar ook Edu Schalk, Esther Latama en Diana Monoarfa,

Woensdag 15 augustus is vanaf 13.00 uur de herdenking bij het podium op het Statenplein.

En uiteraard zijn er bij de verschillende standjes allerlei Indonesische snacks of maaltijden verkrijgbaar.

Lees ook

16-jarige Papendrechter gewond na mishandeling

Een 16-jarige jongen uit Papendrecht is mishandeld door twee jongens op een scooter. Dat gebeurde bi...

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...