gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pascalle wint Dordtse Pitch Night met mobiele schoonheidssalon

4d784c5a063d8a7204d893325128d307

Hoe doe je je make-up als je blind bent? Hoe zorg je goed voor jezelf met een lichamelijke beperking? Schoonheidsspecialiste Pascalle Wubben heeft daar een oplossing voor gevonden en won daarmee 1000 euro bij de Dordtse Pitch Night.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Pascalle bedacht een mobiele schoonheidssalon voor mensen met een beperking. Naast het realiseren van deze 'Beauty Bus' gaat ze het geld gebruiken om een cursus gebarentaal te volgen, en om haar eerste verzorgingsproducten aan te schaffen.

“Niemand denkt erover na dat iedereen een beperking kan krijgen”, vertelt Pascalle. Dan kunnen de dagelijkse handelingen, zoals haren wassen, erg moeilijk worden. “Ik zou daarom ook graag een productenlijn op de markt willen brengen voor bijvoorbeeld mensen die blind of slechtziend zijn.”

Een schoonheidssalon voor mensen met een beperking is er volgens Pascalle nog niet. “Als je op Google zoekt, krijg je alleen beautysalons met brede gangpaden. Maar dan ben je er nog niet.” Pascalle hoopt in de toekomst rond te rijden in haar mobiele schoonheidssalon en mensen met elke vorm van beperking te helpen.

Pitch Night

De Pitch Night die Pascalle won werd op 8 oktober georganiseerd door R-Newt en de Bibliotheek AanZet voor hun project Next Up. Hiermee willen ze jongeren een steuntje in de rug geven en aanmoedigen iets te ondernemen, juist tijdens deze coronacrisis.

Lees ook

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.