gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pascalle wint Dordtse Pitch Night met mobiele schoonheidssalon

4d784c5a063d8a7204d893325128d307.jpg

Hoe doe je je make-up als je blind bent? Hoe zorg je goed voor jezelf met een lichamelijke beperking? Schoonheidsspecialiste Pascalle Wubben heeft daar een oplossing voor gevonden en won daarmee 1000 euro bij de Dordtse Pitch Night.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Pascalle bedacht een mobiele schoonheidssalon voor mensen met een beperking. Naast het realiseren van deze 'Beauty Bus' gaat ze het geld gebruiken om een cursus gebarentaal te volgen, en om haar eerste verzorgingsproducten aan te schaffen.

“Niemand denkt erover na dat iedereen een beperking kan krijgen”, vertelt Pascalle. Dan kunnen de dagelijkse handelingen, zoals haren wassen, erg moeilijk worden. “Ik zou daarom ook graag een productenlijn op de markt willen brengen voor bijvoorbeeld mensen die blind of slechtziend zijn.”

Een schoonheidssalon voor mensen met een beperking is er volgens Pascalle nog niet. “Als je op Google zoekt, krijg je alleen beautysalons met brede gangpaden. Maar dan ben je er nog niet.” Pascalle hoopt in de toekomst rond te rijden in haar mobiele schoonheidssalon en mensen met elke vorm van beperking te helpen.

Pitch Night

De Pitch Night die Pascalle won werd op 8 oktober georganiseerd door R-Newt en de Bibliotheek AanZet voor hun project Next Up. Hiermee willen ze jongeren een steuntje in de rug geven en aanmoedigen iets te ondernemen, juist tijdens deze coronacrisis.

Lees ook

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.

PSX_20260504_080530.jpg

Accu van fatbike in brand in kelderbox

In Zwijndrecht is maandagochtend korte tijd brand geweest in een kelderbox van een portiekflat. Volgens een brandweerwoordvoerder gaat het om een accu van een fatbike.