gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Personeel Albert Schweitzer ziekenhuis staakt voor betere CAO

a5d2456d6f5b7c2568049dd941155895

Bij het Albert Schweitzer ziekenhuis draaiden ze woensdag een zondagdienst, omdat het personeel ging staken omdat ze een beter CAO willen hebben.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
Bij het Albert Schweitzer ziekenhuis draaiden ze woensdag een zondagsdienst, omdat het personeel ging staken voor een beter CAO.

“De huidige CAO is afgelopen, en we willen goede arbeidsvoorwaarden zodat we meer handen aan het bed krijgen,” vertelt Debbie van Leiden van de FNV. “De werkgevers moeten de verslechteringen die ze voorstelden niet doorzetten, daarnaast willen we ook een vergoeding voor pauzes in de nacht.”

In de hal van het ziekenhuis stonden verschillende kraampjes, er konden bijvoorbeeld reanimatiecursussen en yoga lessen gevolgd worden. Daarnaast werd er bijvoorbeeld uitgelegd wat neonatologie precies inhoudt.

Lees ook

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

Foto website

Extra bescherming voor brugkelder tijdens tweede passage hoge scheepvaart

Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.