Dordrecht, Netherlands

Personeel Albert Schweitzer ziekenhuis staakt voor betere CAO

Bij het Albert Schweitzer ziekenhuis draaiden ze woensdag een zondagdienst, omdat het personeel ging staken omdat ze een beter CAO willen hebben.
Matthijs Meerman | 20 november 2019 17:08 | Aangepast op 20 november 2019 17:08
Bij het Albert Schweitzer ziekenhuis draaiden ze woensdag een zondagsdienst, omdat het personeel ging staken voor een beter CAO.

“De huidige CAO is afgelopen, en we willen goede arbeidsvoorwaarden zodat we meer handen aan het bed krijgen,” vertelt Debbie van Leiden van de FNV. “De werkgevers moeten de verslechteringen die ze voorstelden niet doorzetten, daarnaast willen we ook een vergoeding voor pauzes in de nacht.”

In de hal van het ziekenhuis stonden verschillende kraampjes, er konden bijvoorbeeld reanimatiecursussen en yoga lessen gevolgd worden. Daarnaast werd er bijvoorbeeld uitgelegd wat neonatologie precies inhoudt.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...