Dordrecht, Netherlands

Personeel geeft PostNL Gouden Doos

Medewerkers van het postsorteercentrum aan de Zernikestraat en de FNV overhandigden woensdagmiddag een 30 kilo zware gouden doos aan PostNL. Ze eisen betere werkomstandigheden.
Leo Roubos | 14 maart 2018 15:54 | Aangepast op 14 maart 2018 15:54
De 80 uitzendkrachten zijn het helemaal zat. Ze moeten te zware pakketten tillen met te weinig mensen, de werkdruk is te hoog, de pauzes te kort en het salaris te laag.

“We voelen ons opgejaagd en werken ons letterlijk kapot. De kantine is zo ver weg dat je van het kwartiertje pauze eigenlijk maar 5 minuten overhoudt,” vertelt een van de uitzendkrachten.

PostNL en uitzendbureau In Person zouden volgens de FNV de wet overtreden door de medewerkers onder te betalen. Daarom heeft de vakbond ze inmiddels voor de rechter gesleept.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...