Dordrecht, Netherlands

Personeel geeft PostNL Gouden Doos

Medewerkers van het postsorteercentrum aan de Zernikestraat en de FNV overhandigden woensdagmiddag een 30 kilo zware gouden doos aan PostNL. Ze eisen betere werkomstandigheden.
Leo Roubos | 14 maart 2018 15:54 | Aangepast op 14 maart 2018 15:54
De 80 uitzendkrachten zijn het helemaal zat. Ze moeten te zware pakketten tillen met te weinig mensen, de werkdruk is te hoog, de pauzes te kort en het salaris te laag.

“We voelen ons opgejaagd en werken ons letterlijk kapot. De kantine is zo ver weg dat je van het kwartiertje pauze eigenlijk maar 5 minuten overhoudt,” vertelt een van de uitzendkrachten.

PostNL en uitzendbureau In Person zouden volgens de FNV de wet overtreden door de medewerkers onder te betalen. Daarom heeft de vakbond ze inmiddels voor de rechter gesleept.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Lang wachten op je rijexamen? Deze extra CBR-examenlocatie heeft nog plek

Het CBR heeft een extra plek beschikbaar gemaakt van waaruit rijexamens kunnen worden afgenomen. Bij...

Rechter vernietigend over uitvoering Jeugdwet gemeente Papendrecht: ‘Onwettelijk gedrag en verhullend handelen’

De gemeente Papendrecht maakt grote fouten in het uitvoeren van de Jeugdwet, oordeelt de bestuursrec...

Jaar cel voor man (35) die zwager neerstak op verjaardag

Zdravko P. (35) krijgt een jaar cel voor het neersteken van zijn zwager. Tijdens een verjaardag in P...

Dit evenement moet jongeren bewuster maken van veilig rijgedrag

De meeste verkeersslachtoffers in de Drechtsteden zijn tussen de 15 en 30 jaar oud, blijkt uit onder...

Jongeren takelen John (61) uit het niets toe: ‘Het overkomt meer mensen dan we weten’

Wat voor John van der Net (61) een doodnormale fietstocht van de voetbalclub naar huis moest worden,...

Van muurschilderingen tot een bioscoop: wie gaat er vandoor met de Dordtse Puienprijs?

Vereniging Oud-Dordrecht reikt voor de vijfde keer de Dordtse Puienprijs uit op donderdag 30 oktobe...