Dordrecht, Netherlands

Petitie online: Stop Boulevard of Dance

Een binnenstadsbewoner van Dordrecht is op petities.nl een online petitie begonnen om Dancetour en de zomerkermis uit de binnenstad te verbannen.
Gert van der Steen | 30 april 2018 12:14 | Aangepast op 30 april 2018 12:14
De initiatiefnemer Van Bergen vindt dat massa-manifestaties als Dancetour (hij spreekt nog steeds over Boulevard of Dance) teveel (geluids-)overlast en agressie opleveren. Verder zegt Van Bergen dat de groenstroken langs de Spuiboulevard volledig worden gesloopt. En, zegt hij, er zijn voldoende andere plekken te vinden in Dordrecht.

Behalve dat heeft hij ook aanmerkingen op de transparantie bij de subsidie-aanvragen van Dancetour en wil hij een onderzoek naar de integriteit van de organisatie. Tot nu toe heeft hij 20 ondertekenaars gevonden, maar het aantal negatieve reacties op de Facebook-aankondiging van de petitie is bijna even groot.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...