gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Petitie online: Stop Boulevard of Dance

Een binnenstadsbewoner van Dordrecht is op petities.nl een online petitie begonnen om Dancetour en de zomerkermis uit de binnenstad te verbannen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De initiatiefnemer Van Bergen vindt dat massa-manifestaties als Dancetour (hij spreekt nog steeds over Boulevard of Dance) teveel (geluids-)overlast en agressie opleveren. Verder zegt Van Bergen dat de groenstroken langs de Spuiboulevard volledig worden gesloopt. En, zegt hij, er zijn voldoende andere plekken te vinden in Dordrecht.

Behalve dat heeft hij ook aanmerkingen op de transparantie bij de subsidie-aanvragen van Dancetour en wil hij een onderzoek naar de integriteit van de organisatie. Tot nu toe heeft hij 20 ondertekenaars gevonden, maar het aantal negatieve reacties op de Facebook-aankondiging van de petitie is bijna even groot.

Lees ook

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.

PSX_20260504_080530.jpg

Accu van fatbike in brand in kelderbox

In Zwijndrecht is maandagochtend korte tijd brand geweest in een kelderbox van een portiekflat. Volgens een brandweerwoordvoerder gaat het om een accu van een fatbike.

dodenherdenking2025.png

Twee minuten stilte: op deze plekken kun je maandag terecht voor dodenherdenking

Maandag 4 mei is het om 20:00 uur in heel Nederland twee minuten stil. Zo ook in onze streek. Wil jij graag ergens een herdenking bijwonen? Bekijk in dit artikel waar dat onder meer kan.