gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pieter van 't Zelfde vertelt openhartig over zijn ziekte

ea890e942abc62901a7922a637aed477

Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Swim to Fight Cancer.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Dordtse Swim to Fight Cancer. Deze City Swim is een prestatie zwemtocht door de Dordtse havens en deelnemers laten zich sponsoren om zodoende geld op te halen wat besteed wordt voor wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding. Bij Pieter werd vorig jaar kanker ondekt terwijl hij druk doende was met de Cityswim. In de aanloop naar de vierde editie van de City Swim spraken wij Pieter op het terras van Tapasbar 't Vlak aan de rand van de Wolwevershaven over zijn ziekte. Op 26 augustus, een week voor de Dordtse City Swim, zenden we het hele interview uit met Pieter waarin hij openhartig vertelt over periode toen de botkanker bij hem ontdekt werd, de operatie's die hij moest ondergaan en het revaldatieproces.
3625f5eab3671c22f3c441e6f82c1d1f

Lees ook

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

foto website 2

Grootste editie ooit van Binnenvaartdagen Zwijndrecht gestart

De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.