gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pieter van 't Zelfde vertelt openhartig over zijn ziekte

ea890e942abc62901a7922a637aed477

Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Swim to Fight Cancer.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Dordtse Swim to Fight Cancer. Deze City Swim is een prestatie zwemtocht door de Dordtse havens en deelnemers laten zich sponsoren om zodoende geld op te halen wat besteed wordt voor wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding. Bij Pieter werd vorig jaar kanker ondekt terwijl hij druk doende was met de Cityswim. In de aanloop naar de vierde editie van de City Swim spraken wij Pieter op het terras van Tapasbar 't Vlak aan de rand van de Wolwevershaven over zijn ziekte. Op 26 augustus, een week voor de Dordtse City Swim, zenden we het hele interview uit met Pieter waarin hij openhartig vertelt over periode toen de botkanker bij hem ontdekt werd, de operatie's die hij moest ondergaan en het revaldatieproces.
3625f5eab3671c22f3c441e6f82c1d1f

Lees ook

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.