gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pieter van 't Zelfde vertelt openhartig over zijn ziekte

ea890e942abc62901a7922a637aed477

Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Swim to Fight Cancer.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Dordtse Swim to Fight Cancer. Deze City Swim is een prestatie zwemtocht door de Dordtse havens en deelnemers laten zich sponsoren om zodoende geld op te halen wat besteed wordt voor wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding. Bij Pieter werd vorig jaar kanker ondekt terwijl hij druk doende was met de Cityswim. In de aanloop naar de vierde editie van de City Swim spraken wij Pieter op het terras van Tapasbar 't Vlak aan de rand van de Wolwevershaven over zijn ziekte. Op 26 augustus, een week voor de Dordtse City Swim, zenden we het hele interview uit met Pieter waarin hij openhartig vertelt over periode toen de botkanker bij hem ontdekt werd, de operatie's die hij moest ondergaan en het revaldatieproces.
3625f5eab3671c22f3c441e6f82c1d1f

Lees ook

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

Gondel 3

Van Asterix en Obelix tot Casa de Papel: sprookjesachtige gondelvaart

Gondels met daarop het Gallische dorpje van Asterix en Obelix, de Spaanse bank uit de serie La Casa de Papel en het ballonnenhuisje uit de film Up. Het is een greep uit de vijfentwintig prachtige kunstwerken die zaterdagavond voorbijvaren op de rivier de Giessen tijdens de Gondelvaart. Iedere gondel brengt zijn eigen verhaal tot leven en trekt veel bekijks langs de kant. “Het is sprookjesachtig!”

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.