gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pieter van 't Zelfde vertelt openhartig over zijn ziekte

ea890e942abc62901a7922a637aed477

Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Swim to Fight Cancer.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Pieter van 't Zelfde is een van de vrijwilligers die aan de wieg staat van het organiseren van de Dordtse Swim to Fight Cancer. Deze City Swim is een prestatie zwemtocht door de Dordtse havens en deelnemers laten zich sponsoren om zodoende geld op te halen wat besteed wordt voor wetenschappelijk onderzoek naar kankerbestrijding. Bij Pieter werd vorig jaar kanker ondekt terwijl hij druk doende was met de Cityswim. In de aanloop naar de vierde editie van de City Swim spraken wij Pieter op het terras van Tapasbar 't Vlak aan de rand van de Wolwevershaven over zijn ziekte. Op 26 augustus, een week voor de Dordtse City Swim, zenden we het hele interview uit met Pieter waarin hij openhartig vertelt over periode toen de botkanker bij hem ontdekt werd, de operatie's die hij moest ondergaan en het revaldatieproces.
3625f5eab3671c22f3c441e6f82c1d1f

Lees ook

foto artikel blieb

Met deze tool vind je spelenderwijs je nieuwe leesboek

Bibliotheek AanZet komt met iets nieuws: een tablet waarmee kinderen kunnen onderzoeken wat hun volgende leesboek gaat worden. Een Blieb. Via een tablet maken kinderen een eigen robot en kiezen ze een wereld, onderwerp en emotie die ze interessant vinden. De Blieb geeft dan op basis van die keuzes boekentips.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: bijzonder concert Bachfestival 2026

In onze serie speciale uitzendingen over de grote evenementen van de afgelopen zomer is de komende twee zondagen de 'Koraalpreludes, Bach als stralend middelpunt van het universum' nog een keer te zien op TV Dordrecht.