gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pinksteren veel muziek op TV Dordrecht

Dit Pinksterweekend hebben we een overvolle programmering op TV Dordrecht, met veel muziek van Dordt in Cello, een nieuwe aflevering van Dordtse Dialogen en een terugblik op Nieuw Dordts Peil.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Zaterdag 3 juni blikken we uitgebreid terug op Nieuw Dordts Peil, het initiatief van de gemeente om ideeën van inwoners van de stad om te zetten in concrete plannen. De compilatie is gemaakt door Marjolein Vos.

Zondag 4 juni vanaf 12.00 twee programma's: een impressie van het eerste lunchconcert van Dordt in Cello in de Trinitatis kapel, met Pieter Wispelwey en Paolo Giacometti. En een nieuwe aflevering van Dordtse Dialogen, waarin Bert den Boer dit keer een goed gesprek heeft met de districtschef politie Zuid Holland Zuid, Henk de Jong.

Maandag 5 juni vanaf 12.00 uur het bijzondere openingsconcert van Dordt in Cello op Hemelvaartsdag in de Grote Kerk, met het Vlaams Radio koor, organist Cor Ardesch en natuurlijk 'artist in residence' Pieter Wispelwey. De registratie was in handen van Fokko van der Straaten en Willem Diepeveen.

Mooie muziek en stof tot nadenken, dit pinksterweekend op TV Dordrecht.

Lees ook

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

foto artikel reacties hia straatnaam

Zo reageren inwoners op veroordeling oud-burgemeester: ‘Ik vind het een beetje dubbel’

Een oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht is veroordeeld voor het bezit van kinderporno. Herman J. heeft een celstraf gekregen van een jaar, waarvan vier maanden voorwaardelijk. Als reactie op de uitspraak zijn alle straatnaambordjes van de naar de oud-burgemeester vernoemde straat, weggehaald. En dat levert gemixte reacties op in het dorp.

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.