gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pluchepakkers: vertrek van Vlemmings en vooruitblik FC Den Bosch

3f8ca8d0d7c5b47b4c7d677451d935df

Wie dacht dat de rust bij FC Dordrecht voorgoed is teruggekeerd, heeft het mis. Deze week maakte innovatiemanager Leon Vlemmings, verbonden aan het vijfjarenplan 'Energiek Dordt', zijn vertrek bij de club bekend. Genoeg om over te praten dus in aflevering 60 van De Plucheplakkers.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het vertrek van de sympathieke Brabander Leon Vlemmings, die in de zomer van 2021 tegelijk met toenmalig trainer Michele Santoni werd aangesteld, komt best onverwachts. Ook vanuit de stad, waar Vlemmings de afgelopen jaren het imago van de club oppoetste, zijn de reacties niet mals.

De club kwam woensdag met een statement naar buiten, maar dat leverde vooral méér vragen op, concluderen Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar en 'externe media'), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en voetballiefhebber Sjoerd de Vos. De belangrijkste vraag: hoe nu verder? Volgens Arco komt FC Dordrecht in januari met een toelichting, omdat Energiek Dordt met het vertrek van Vlemmings niet tot een einde komt. Wordt vervolgd, dus.

Ook binnen de lijnen gebeurde er genoeg afgelopen week. Met een 2-1 nederlaag bij MVV Maastricht en een 2-2 gelijkspel tegen TOP Oss was de puntenoogst pover. De mannen blikken (heel) kort terug, maar richten daarna hun vizier op komende zondag, als de rit naar FC Den Bosch op de planning staat. De Brabanders sleepten de eerste periodetitel in de wacht, vielen daarna terug, maar namen afgelopen dinsdag toch weer de volle buit mee bij SC Cambuur (1-2), dat ongetwijfeld extra vertrouwen opleverde in aanloop naar komende speelronde.

Voor Corrado een affiche met gemengde gevoelens. Het ontvangst en de catering is altijd een plus, het stemgeluid van huiszanger Jack van Raamsdonk wat minder. Ach ja, ook in Den Bosch geldt het motto 'never a dull moment', dus zal het vast een vermakelijke wedstrijd worden.

Lees ook

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

fotopapendrecht

Nog maanden wachten op nieuw college? 'Snelheid niet zo belangrijk'

Haast is niet nodig bij de vorming van een nieuw gemeentebestuur in Papendrecht, vindt burgemeester Margreet van Driel. Na rumoerige politieke maanden in het dorp wil zij vooral “met een stabiel bestuur aan de slag gaan”. Ondertussen zijn twee tijdelijke wethouders aangesteld om samen met de burgemeester het dorp te besturen.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.