Dordrecht, Netherlands

Plus Dubbeldam kan uitbreiden

Supermarkt Plus 't Lam in Dubbeldam mag uitbreiden als er een geluidsscherm om het parkeerterrein komt en de aanvoerroutes van de vrachtwagens worden aangepast.
Gert van der Steen | 13 februari 2017 11:56 | Aangepast op 13 februari 2017 11:56
Dat heeft de gemeente besloten en daarmee zijn de bezwaren van een aantal buurtbewoners en van supermarkt Nettorama afgewezen. Omwonenden waren bang voor meer overlast en onveilige situaties. De gemeente stelt dat de situatie met de komst van een geluidsscherm en aanpassing van de vrachtwagenroutes juist verbetert, zodat de bezwaren ongegrond zijn. Beroep bij de Raad van State blijft nog mogelijk.

Een aantal andere winkeliers rond het Damplein ziet de uitbreiding als een welkome verbetering van het winkelgebied, die de aantrekkelijkheid van het plein zal vergroten.

De uitbreiding van 1100 naar 1700 m2 zit al sinds 2012 in de pijpleiding, maar ‘t Lam hoopt nu na de zomer te kunnen beginnen met de werkzaamheden.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...

Winter3Daagse haalt recordaantal producten op voor Voedselbank

De eindstand van de inzamelactie Winter3Daagse is zondagavond bekendgemaakt. In totaal zijn er 74.82...

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...

Eerste stap gezet voor nieuwe woonwijk Maasterras: 'Van essentieel belang voor onze stad'

De komst van de nieuwe Dordtse woonwijk Maasterras is een stap dichterbij. De gemeente en BPD Bouwfo...

Auto brandt uit op Ridderkerkse parkeerplaats

Een geparkeerde auto in Ridderkerk is in de nacht van zondag op maandag in vlammen opgegaan. Dat geb...