gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Podcastopname ‘Mama waarom zijn wij Indo’s?’ in de Popcentrale

fe967f837d9bd676cb528ef6ef2a1fe5.jpg

De Dordtse Stephanie Teekens maakte in juni 2021 een boek over haar Indo-roots, getiteld ‘Mama, waarom zijn wij Indo’s?’. Wegens groot succes en de vele verhalen die aan het thema kleven, besloot ze in januari een podcastserie te maken. Op zondagmiddag 10 april neemt ze van deze podcast een speciale aflevering live op in de Popcentrale met diverse prominente gasten en live muziek.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Het centrale thema van de middag is de Indische identiteit, en wat die betekent voor de tweede en derde generatie Indo’s. Over dit onderwerp gaat Stephanie met vier tafelgasten in gesprek: Armand Mensingh (tweede generatie), Vera Andreas (tweede generatie, Toko Yvon), Joyce de Vries (tweede generatie) en Wouter van der Spoel (3e generatie, lijsttrekker PvdA Dordrecht).

Live muziek wordt verzorgd door Orkes Si Bung Parelpet o.l.v. Ron Parelvet Smith. Ron heeft speciaal voor de podcast een tiental Indische liedjes geschreven die deze middag voor het eerst live vertolkt worden. Hij wordt begeleid door Frank Smith (bas), Randy Derkhof (ukelele en zang) en Huib Plomp (pedal steel guitar).

Kenners weten het al: een Indische middag is natuurlijk niet compleet zonder lekker eten. Toko Yvon verzorgt daarom voor iedereen in het publiek een Indische snack. 

Deuren open 15:30. Aanvang 16:00
Tickets inclusief gratis Indische snack kosten €3,- en zijn hier te koop. 

TV Dordrecht ging vorig jaar op bezoek bij Stephanie om meer te weten te komen over haar kinderboek ‘Mama, waarom zijn wij Indo’s?’. 

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.