Dordrecht, Netherlands

Politie arresteert man na explosie in Wantijstraat

In Dordrecht heeft een 39-jarige man donderdagavond een explosief uit zijn woning gegooid. Door de ontploffing in de Wantijstraat raakten meerdere auto's en ramen in de straat beschadigd. De man is aangehouden.
Jordy Nijenhuis | 4 maart 2021 22:43 | Aangepast op 4 maart 2021 22:43
De explosie was rond 21:00 uur. De hulpdiensten rukten vervolgens uit, waarna de politie het huis van de man binnenviel. Daar kon de verdachte worden aangehouden.

Waardoor de knal is veroorzaakt, is nog onbekend. Waarom de man het explosief uit zijn woning wierp, is ook nog onduidelijk. Er raakte niemand bij de explosie gewond.

Lees ook

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...