Dordrecht, Netherlands

Politie arresteert man na explosie in Wantijstraat

In Dordrecht heeft een 39-jarige man donderdagavond een explosief uit zijn woning gegooid. Door de ontploffing in de Wantijstraat raakten meerdere auto's en ramen in de straat beschadigd. De man is aangehouden.
Jordy Nijenhuis | 4 maart 2021 22:43 | Aangepast op 4 maart 2021 22:43
De explosie was rond 21:00 uur. De hulpdiensten rukten vervolgens uit, waarna de politie het huis van de man binnenviel. Daar kon de verdachte worden aangehouden.

Waardoor de knal is veroorzaakt, is nog onbekend. Waarom de man het explosief uit zijn woning wierp, is ook nog onduidelijk. Er raakte niemand bij de explosie gewond.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...