De winkelmedewerker en overvaller kwamen in een worsteling
Politie/AS MediaDe twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.
Op de beelden is te zien hoe de twee mannen op zaterdag 19 september rond 10.30 uur de zaak binnenkomen. Op dat moment zijn er meerdere klanten in de winkel aanwezig, onder wie een moeder met twee jonge kinderen. Zij komen oog in oog te staan met de overvallers.
LEES OOK: Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen
Het tweetal, met bivakmutsen op, komt aangereden op een fatbike. Zodra zij de winkel binnenkomen, roepen zij ‘handen op je hoofd!’ en ‘liggen!’. De ene draagt een vuurwapen bij zich, dat hij meteen op één van de winkelmedewerkers richt. De andere overvaller heeft een hamer in zijn hand.
Op de beelden is te zien dat de winkelmedewerker het gesprek probeert aan te gaan met de overvallers en hen wijst op politie in de buurt. Vervolgens ontstaat er een worsteling, waarbij de man met de hamer richting de medewerker slaat. Hij mist daarbij op een haar na het hoofd van de winkelmedewerker. De overvallers slaan uiteindelijk op de vlucht zonder buit.
De politie heeft de beelden nu naar buiten gebracht en vraagt mensen die de overvallers herkennen of meer informatie hebben, om dit te delen.
Twee keer in drie weken
Het was de tweede keer in drie weken tijd dat de juwelier aan de Voorstraat werd overvallen. Voor de overval eind augustus werd eerder een 17-jarige jongen opgepakt.
LEES OOK: Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen