gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie doet oproep aan bewoners na twee aanslagen op coffeeshop

7dec528e73d6eb2f681fc6c55a1a66cd

De politie is op zoek naar de dader of daders van de twee aanslagen op coffeeshop Asilah in het centrum van Dordrecht. De eerste keer werd er brand gesticht, de tweede maal – op 19 maart – is het pand met meerdere kogels beschoten.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Na de beschieting heeft burgemeester Wouter Kolff de coffeeshop aan het Bagijnhof voor twee weken gesloten.

In de nacht van dinsdag 7 op woensdag 8 februari raakte de pui zwaar beschadigd door brandstichting. Dat gebeurde even na 3:00 uur. De brandweer voorkwam dat het vuur kon uitbreiden. Op zondagmorgen 19 maart is aan de kogelgaten in het rolluik te zien wat er die nacht bij de coffeeshop is gebeurd.

De politie onderzoekt of er een verband is tussen de twee incidenten. Personen die tips of aanvullende informatie hebben of buurtbewoners die camerabeelden bezitten worden verzocht met hen contact op te nemen.
De politie is ook op zoek naar de eigenaren van verschillende gestolen spullen in Dordrecht. De afgebeelde voorwerpen op de website van Bureau Rijnmond zijn nog niet herkend door de eigenaar.

Lees ook

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

lijnbus waterpistool politie

Politie kamt streekbus uit na melding vuurwapen: reiziger heeft waterpistool bij zich

Een streekbus van Qbuzz is donderdagochtend stilgezet door de politie na een melding over een vuurwapen. Dat gebeurde onder het N3-viaduct bij de Overkampweg in Dordrecht. Er zou iemand in de bus gezien zijn met een pistool. Vervolgens is de bus helemaal leeggehaald en doorzocht.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

uysalraad

Meteen fel debat over Dordtse woonplannen: 'Ronduit onthutsend'

Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.