gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie Dordrecht houdt twee drugsverdachten aan; agent lichtgewond

3bdc7448bab93baaa6b30879bdbca86e

Bij een controle in Dordrecht op donderdag 24 september zijn twee mannen aangehouden voor drugsgerelateerde misdrijven. Bij twee andere mensen werden messen in beslaggenomen. Dat meldt de politie.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De aanhoudingen zijn gedaan op het Bagijnhof en aan de M.H. Trompweg.

Op het Bagijnhof viel een 41-jarige Dordrechtenaar op omdat hij direct wegliep van zijn auto bij het zien van de agenten. Bij controle bleek dat hij niet alleen 3000 euro op zak had, maar ook wordt gezocht door een andere politie-eenheid voor een drugsdelict. Het geld is in beslag genomen, de man is overgedragen aan de andere eenheid en zit daar vast.

Aan de M.H. Trompweg werd een 26-jarige Rotterdammer aangehouden omdat er op diverse locaties mensen kort zijn auto instapten. Agenten herkenden hierin een drugsdealer die klanten faciliteert, en hielden hem daarop aan. De man werd op het politiebureau zo agressief dat hij onder controle moest worden gebracht. Een agent raakte hierbij lichtgewond aan een vinger. De man zit vast.

Lees ook

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

archieffotopolitie

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'