gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie Dordrecht houdt twee drugsverdachten aan; agent lichtgewond

3bdc7448bab93baaa6b30879bdbca86e

Bij een controle in Dordrecht op donderdag 24 september zijn twee mannen aangehouden voor drugsgerelateerde misdrijven. Bij twee andere mensen werden messen in beslaggenomen. Dat meldt de politie.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De aanhoudingen zijn gedaan op het Bagijnhof en aan de M.H. Trompweg.

Op het Bagijnhof viel een 41-jarige Dordrechtenaar op omdat hij direct wegliep van zijn auto bij het zien van de agenten. Bij controle bleek dat hij niet alleen 3000 euro op zak had, maar ook wordt gezocht door een andere politie-eenheid voor een drugsdelict. Het geld is in beslag genomen, de man is overgedragen aan de andere eenheid en zit daar vast.

Aan de M.H. Trompweg werd een 26-jarige Rotterdammer aangehouden omdat er op diverse locaties mensen kort zijn auto instapten. Agenten herkenden hierin een drugsdealer die klanten faciliteert, en hielden hem daarop aan. De man werd op het politiebureau zo agressief dat hij onder controle moest worden gebracht. Een agent raakte hierbij lichtgewond aan een vinger. De man zit vast.

Lees ook

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.