gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie Dordrecht houdt twee drugsverdachten aan; agent lichtgewond

3bdc7448bab93baaa6b30879bdbca86e

Bij een controle in Dordrecht op donderdag 24 september zijn twee mannen aangehouden voor drugsgerelateerde misdrijven. Bij twee andere mensen werden messen in beslaggenomen. Dat meldt de politie.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De aanhoudingen zijn gedaan op het Bagijnhof en aan de M.H. Trompweg.

Op het Bagijnhof viel een 41-jarige Dordrechtenaar op omdat hij direct wegliep van zijn auto bij het zien van de agenten. Bij controle bleek dat hij niet alleen 3000 euro op zak had, maar ook wordt gezocht door een andere politie-eenheid voor een drugsdelict. Het geld is in beslag genomen, de man is overgedragen aan de andere eenheid en zit daar vast.

Aan de M.H. Trompweg werd een 26-jarige Rotterdammer aangehouden omdat er op diverse locaties mensen kort zijn auto instapten. Agenten herkenden hierin een drugsdealer die klanten faciliteert, en hielden hem daarop aan. De man werd op het politiebureau zo agressief dat hij onder controle moest worden gebracht. Een agent raakte hierbij lichtgewond aan een vinger. De man zit vast.

Lees ook

aszouderenmishandeling

zorg

Steeds meer gevallen van vermoedelijke ouderenmishandeling, ziekenhuis slaat alarm

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht ziet een verdrievoudiging van het aantal patiënten waarbij vermoedelijk sprake is van ouderenmishandeling. In 2023 bestond bij twaalf patiënten dit vermoeden; vorig jaar stond de teller op 37. "Vroegtijdig signaleren helpt om erger te voorkomen."

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Er was eens: ‘Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.