gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie Dordrecht houdt twee drugsverdachten aan; agent lichtgewond

3bdc7448bab93baaa6b30879bdbca86e.jpg

Bij een controle in Dordrecht op donderdag 24 september zijn twee mannen aangehouden voor drugsgerelateerde misdrijven. Bij twee andere mensen werden messen in beslaggenomen. Dat meldt de politie.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De aanhoudingen zijn gedaan op het Bagijnhof en aan de M.H. Trompweg.

Op het Bagijnhof viel een 41-jarige Dordrechtenaar op omdat hij direct wegliep van zijn auto bij het zien van de agenten. Bij controle bleek dat hij niet alleen 3000 euro op zak had, maar ook wordt gezocht door een andere politie-eenheid voor een drugsdelict. Het geld is in beslag genomen, de man is overgedragen aan de andere eenheid en zit daar vast.

Aan de M.H. Trompweg werd een 26-jarige Rotterdammer aangehouden omdat er op diverse locaties mensen kort zijn auto instapten. Agenten herkenden hierin een drugsdealer die klanten faciliteert, en hielden hem daarop aan. De man werd op het politiebureau zo agressief dat hij onder controle moest worden gebracht. Een agent raakte hierbij lichtgewond aan een vinger. De man zit vast.

Lees ook

luchtalarm 02.png

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576.jpeg

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

kat dierenarts Pexels.jpg

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008.jpg

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat.jpg

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.

artikelfoto oversteken stadspolders.png

Omwonenden willen aanpassing bij deze oversteekplaats: 'Je hebt amper tijd'

Bewoners van de Dordtse wijk Stadspolders maken zich zorgen over de voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum De Bieshof. Vooral ouderen en mensen die slecht ter been zijn zouden de overkant niet altijd halen voordat het verkeerslicht weer op rood springt. Volgens omwonenden leidt dat geregeld tot onveilige situaties.