gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie Dordrecht houdt twee drugsverdachten aan; agent lichtgewond

3bdc7448bab93baaa6b30879bdbca86e

Bij een controle in Dordrecht op donderdag 24 september zijn twee mannen aangehouden voor drugsgerelateerde misdrijven. Bij twee andere mensen werden messen in beslaggenomen. Dat meldt de politie.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De aanhoudingen zijn gedaan op het Bagijnhof en aan de M.H. Trompweg.

Op het Bagijnhof viel een 41-jarige Dordrechtenaar op omdat hij direct wegliep van zijn auto bij het zien van de agenten. Bij controle bleek dat hij niet alleen 3000 euro op zak had, maar ook wordt gezocht door een andere politie-eenheid voor een drugsdelict. Het geld is in beslag genomen, de man is overgedragen aan de andere eenheid en zit daar vast.

Aan de M.H. Trompweg werd een 26-jarige Rotterdammer aangehouden omdat er op diverse locaties mensen kort zijn auto instapten. Agenten herkenden hierin een drugsdealer die klanten faciliteert, en hielden hem daarop aan. De man werd op het politiebureau zo agressief dat hij onder controle moest worden gebracht. Een agent raakte hierbij lichtgewond aan een vinger. De man zit vast.

Lees ook

uysalraad

Meteen fel debat over Dordtse woonplannen: 'Ronduit onthutsend'

Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

ArtikelbijFoto

Geschokte reacties op geheime verplaatsing lichamen: 'Luguber en respectloos'

Verontwaardiging in Dubbeldam vanwege het nieuws dat 21 lichamen in 2020 vanaf de begraafplaats in de Dordtse wijk naar begraafplaats Essenhof zijn versleept. Nabestaanden wisten hier niets van en daarnaast is door administratieve rompslomp niet duidelijk welke lichamen er zijn verplaatst.

PSX_20260627_020503

Man spuit pepperspray om zich heen, zeven mensen naar ziekenhuis

Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.