Dordrecht, Netherlands

Politie stuit op wastafel gemaakt van MDMA

De MDMA-wastafel Politie
De politie heeft donderdag een man en een vrouw opgepakt na de vondst van een doorgeladen vuurwapen, XTC-pillen en een wastafel gemaakt van vier kilo MDMA. Het tweetal zit vast voor verhoor.
Redactie Streek 56 | 14 maart 2025 12:32 | Aangepast op 14 maart 2025 12:32
Agenten wilden in Zwijndrecht een verdachte auto controleren die bij een huis wegreed. Al direct werd zes kilo amfetamine gevonden. De 35-jarige bestuurder uit Nijmegen werd meteen aangehouden.

Bij het huis liep net een 33-jarige vrouw naar buiten om enkele dozen bij de afvalcontainer neer te zetten. In die dozen bleek een wastafel te zitten, waarin bijna vier kilo MDMA was verwerkt. Mogelijk was zij gewaarschuwd door de eerdere aanhouding. Ook werd een vuurwapen gevonden.

Lees meer over:

Gemeente Zwijndrecht|

Meest gelezen

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

Corrado Francke | 26 jul 2025 14:52

Lees ook

Zwijndrecht kampt met overmatig alcoholgebruik

In Zwijndrecht dronk 6,2 procent van de inwoners vorig jaar overmatig, blijkt uit onderzoek van plat...

Gemeente pakt door: uitbreiding warmtenet van start gegaan

De volgende uitbreiding van het Zwijndrechtse warmtenet is een feit. Woensdagmiddag werd de aanleg v...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...

Leen is al 65 jaar lang dijkwachter en wordt verrast met onderscheiding

Nadat de 82-jarige Leen van Breugel eerder een koninklijk lintje in ontvangst mocht nemen, is hij op...

Fototentoonstelling viert verbinding tussen generaties in Zwijndrecht

‘Door generaties heen, één in 2025’ is een fototentoonstelling over verbinding tussen jong en oud bi...

Families gezocht voor fototentoonstelling Zwijndrecht

De gemeente Zwijndrecht is op zoek naar 25 families die gefotografeerd willen worden voor een fotote...